fryzury na sylwestra i karnawał
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Fryzura na imprezę gotowa w 5 minut?

Zobacz, co możesz w tym czasie wyczarować z włosów!

Marta Cieplak 2 stycznia 2020 14:30
fryzury na sylwestra i karnawał
Fot. adobe.stock.com

Nie masz czasu iść do fryzjera ani ochoty stać godzinę przed lustrem, by wyczarować fryzurę pełną loków albo objętości? Postaw na coś dużo prostszego, ale nawet bardziej widowiskowego. Wypróbuj instagramowy sposób – dodaj do uczesania odrobinę brokatu. Wystarczy dosłownie szczypta, by klasyczny kok albo kucyk przemienić w elegancką fryzurę! Nie wierzysz? Tylko spójrz!

Fryzury z brokatem idealne na karnawałową i imprezę!

1. Zamiast biżuteryjnej gumki

2. Ozdobny przedziałek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 to 5? Follow @fashiondesire.s for more

Post udostępniony przez Fashion & Beauty (@fashiondesire.s)

Aby brokat dobrze się trzymaj, w wybranym miejscu nałóż najpierw odrobinę klasycznego żelu do włosów. Zadziała na lśniące drobinki jak klej!

3. Lśniące końcówki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I would totally rock this to a New Year’s Eve party! So chic & sleek! GLITTER ENDS 🚨 TUTORIAL ✨✨✨. . .Every section I sprayed @redken iron shape before I flat ironed with @bioionic 10X. I love this heat protectant- it doesn’t weigh down your hair or make it feel oily. . . YOU NEED:. . @redken hard wear gel. . @colortrak white glitter brush & mini glitter bowl. . Loose glitter. . . I gently applied the glitter mix to the ends of her hair & let dry!. . . . @beyondtheponytail @modernsalon @beautylaunchpad #beyondtheponytail #modernsalon #beautylaunchpad @behindthechair_com #btcquickie #btc #behindthechair @maneaddicts #maneaddicts #nye #hairtutorials #hairvideos #holidayhair #newyearseve #newyear #newyearhairstyle #glitterhair #hairstyles #lobhaircut #brunettebalayage #brunette #darkhair @hotonbeauty #hotonbeauty @saloncentric #ittakesapro #glitter

Post udostępniony przez HAIR COLOR SPECIALIST (@adina_pignatare)

4. Zaczesane na bok

5. Całe w brokacie

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.