Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah
Metamorfozy gwiazd

Omenaa Mensah pokazała, jak wygląda tuż po przebudzeniu!

Na zdjęciu widać kogoś jeszcze...

Marta Cieplak 9 kwietnia 2020 16:31
Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah

Omenaa Mensah przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że do zdjęć pozuje zazwyczaj w pełnym makijażu, a przynajmniej z charakterystyczną już dla niej grubą kreską na górnej powiece. Dlatego zaskoczeniem były fotografie, które opublikowała na swoich Instastories, na których wygląda zupełnie inaczej!

Omenaa Mensah bez makijażu podczas izolacji

Na zdjęciu możemy podziwiać dziennikarkę w pełni naturalny wydaniu. Fotografia została zrobiona o poranku, tuż po pobudce, którą rodzicom urządził 3-letni Vincent! Jak widać z opisów zrobił to wyjątkowo wcześnie:-)

Omenaa Mensah bez makijażu
Fot. Instagran@omenaamensah

Musimy przyznać, że takiej Omeny nie znaliśmy! Na tym selfie wygląda niemal jak nastolatka. Do tego możemy podziwiać jak gwiazda wygląda w związanych włosach, bez swojego charakterystycznego uczesania. My jesteśmy zachwyceni.

Do zdjęcia Omenaa zapozowała razem z mężem, Rafałem Brzoską. Para obchodziła ostatnio pierwszą rocznicę ślubu. Tylko zobaczcie, jak pięknie wyglądali w dniu, kiedy powiedzieli sobie: TAK.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?