Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah
Metamorfozy gwiazd

Omenaa Mensah pokazała, jak wygląda tuż po przebudzeniu!

Na zdjęciu widać kogoś jeszcze...

Marta Cieplak 9 kwietnia 2020 16:31
Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah

Omenaa Mensah przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że do zdjęć pozuje zazwyczaj w pełnym makijażu, a przynajmniej z charakterystyczną już dla niej grubą kreską na górnej powiece. Dlatego zaskoczeniem były fotografie, które opublikowała na swoich Instastories, na których wygląda zupełnie inaczej!

Omenaa Mensah bez makijażu podczas izolacji

Na zdjęciu możemy podziwiać dziennikarkę w pełni naturalny wydaniu. Fotografia została zrobiona o poranku, tuż po pobudce, którą rodzicom urządził 3-letni Vincent! Jak widać z opisów zrobił to wyjątkowo wcześnie:-)

Omenaa Mensah bez makijażu
Fot. Instagran@omenaamensah

Musimy przyznać, że takiej Omeny nie znaliśmy! Na tym selfie wygląda niemal jak nastolatka. Do tego możemy podziwiać jak gwiazda wygląda w związanych włosach, bez swojego charakterystycznego uczesania. My jesteśmy zachwyceni.

Do zdjęcia Omenaa zapozowała razem z mężem, Rafałem Brzoską. Para obchodziła ostatnio pierwszą rocznicę ślubu. Tylko zobaczcie, jak pięknie wyglądali w dniu, kiedy powiedzieli sobie: TAK.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.