Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah
Metamorfozy gwiazd

Omenaa Mensah pokazała, jak wygląda tuż po przebudzeniu!

Na zdjęciu widać kogoś jeszcze...

Marta Cieplak 9 kwietnia 2020 16:31
Omenaa Mensah
Fot. Instagram@omenaamensahInstagram@omenaamensah

Omenaa Mensah przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że do zdjęć pozuje zazwyczaj w pełnym makijażu, a przynajmniej z charakterystyczną już dla niej grubą kreską na górnej powiece. Dlatego zaskoczeniem były fotografie, które opublikowała na swoich Instastories, na których wygląda zupełnie inaczej!

Omenaa Mensah bez makijażu podczas izolacji

Na zdjęciu możemy podziwiać dziennikarkę w pełni naturalny wydaniu. Fotografia została zrobiona o poranku, tuż po pobudce, którą rodzicom urządził 3-letni Vincent! Jak widać z opisów zrobił to wyjątkowo wcześnie:-)

Omenaa Mensah bez makijażu
Fot. Instagran@omenaamensah

Musimy przyznać, że takiej Omeny nie znaliśmy! Na tym selfie wygląda niemal jak nastolatka. Do tego możemy podziwiać jak gwiazda wygląda w związanych włosach, bez swojego charakterystycznego uczesania. My jesteśmy zachwyceni.

Do zdjęcia Omenaa zapozowała razem z mężem, Rafałem Brzoską. Para obchodziła ostatnio pierwszą rocznicę ślubu. Tylko zobaczcie, jak pięknie wyglądali w dniu, kiedy powiedzieli sobie: TAK.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.