neonail_nowakolekcja
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Odkryj 3 trendy na lato w manicure!

W te wakacje zapomnij o nudzie!

Artykuł sponsorowany 13 czerwca 2019 16:09
neonail_nowakolekcja
Fot. Mat.prasowe

Latem staramy się zapomnieć o byciu poważnym, obowiązkach i chcemy się oddać radosnej beztrosce. Jak najłatwiej poczuć wakacyjny klimat, nawet siedząc w biurze? Wystarczy, że sprawisz sobie oryginalny i kolorowy manicure! Postaw na wersję hybrydową, która przetrwa zabawę w piasku nad morzem, wspinaczkę po górach czy intensywne pisanie na klawiaturze.  Przedstawiamy wam 3 trendy, które tego lata opanują nasze paznokcie!


Neonowy kolory

neonail_sunmarine
Fot. Mat.prasowe

Neonowy pomarańcz to zdecydowanie hit lata! Tak samo modne będą intensywne odcienie żółtego i różu. Jak je nosić? Solo albo połączyć je z innym, wakacyjnym trendem, czyli wzorkami. Taki manicure sprawi, że z łatwością wyróżnisz się w tłumie! Będzie też świetnym ożywieniem klasycznej małej czarnej, czy eleganckiego, lnianego garnituru. 


Wzorki 

neonail_sunmarine
Fot. Mat.prasowe

Brakuje ci zajęć z plastyki? Zacznij rysować wzorki na paznokciach! W tym sezonie modne są delikatne kwiatki, soczyste owoce i artystyczne plamki. Potrzebujesz tylko cienkiego i precyzyjnego pędzelka oraz dobrego lakieru hybrydowego. Jeśli posiadasz dwie lewe ręce, postaw na prosty, dwukolorowy manicure. Pamiętaj, że tego lata jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia!


Tęczowe ombre 

neonail_sunmarine
Fot. Mat.prasowe

Jesteś rajskim ptakiem? Koniecznie wypróbuj tęczowe ombre na swoich paznokciach! Fiolet przeplata się z różem, który przenika w pomarańczowy odcień, a na sam koniec pojawia się żółty. Efekt przejścia uzyskasz dzięki gąbeczce, którą zatrzesz granice poszczególnych kolorów. Ten manicure nie należy do najszybszych oraz najłatwiejszych, jednak na pewno jest wart zachodu i włożonej w niego pracy! 

Najlepsze lakiery hybrydowe na lato

neonail_sunmarine
Fot. Mat.prasowe

Czego potrzebujesz, by zrobić modny, wakacyjnych manicure? Oczywiście sprawdzonych i doskonałych jakościowo lakierów hybrydowych! Tego lata polecamy kolekcję Sunmarine od NeoNail, w którą wchodzi 9 pięknych kolorów - żółty, pomarańcz, koral, czerwień, róż, jasny fiolet, ciemny fiolet, błękitny, morski. Manicure hybrydowy od NeoNail zagwarantuje ci idealny wygląd, pewność siebie oraz więcej wolnego czasu. Bez zadrapań, odprysków i poprawek przez 21 dni, a tego właśnie chcemy na wakacjach! 

neonail_sunmarine
Fot. Mat.prasowe


Artykuł powstał z udziałem marki NeoNail

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.