Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Jeden sprzęt – mnóstwo zastosowań. Poznaj prostownicę parową

Prostownicę parową Barbie x SteamPod 3.0 pokochały włosomaniaczki.

Artykuł sponsorowany 20 listopada 2021 13:22
Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0
Fot. mat. prasowe

Prostownice parowe nie tylko idealnie wygładzają włosy, lecz także pomagają uzyskać piękne loki i fale. Urządzenia z powodzeniem zastępują lokówki, dając trwały efekt. Jednak liczy się nie tylko doskonała fryzura, lecz także bezpieczeństwo i ograniczenie zniszczenia włosów. Profesjonalne prostownice przeznaczone są do codziennej stylizacji, pielęgnując nawet bardzo wymagające pasma – czy można więc za ich pomocą bezpiecznie modelować włosy?

Czym jest prostownica parowa?

Prostowanie włosów to codzienna czynność wielu kobiet, które zmagają się z niesfornymi i puszącymi włosami. Jednak częste poddawanie delikatnych kosmyków działaniu wysokich temperatur może wpłynąć na pogorszenie się ich kondycji. Można tego uniknąć, korzystając z innowacyjnej prostownicy parowej. Nowe technologie wciąż zaskakują swoimi funkcjonalnościami – pomagają uzyskać efekt miękkich, gładkich, błyszczących włosów bez osłabiania ich stanu. Czym tak naprawdę różni się zwykłe urządzenie od prostownicy parowej? Tradycyjne sprzęty podgrzewają płytki, wystawiając włosy na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury, natomiast prostownice parowe wykorzystują parę wodną, nie narażając delikatnej struktury włosa i zatrzymując jego wilgoć. Dzięki temu nawet suche i trudne do ułożenia włosy będą idealnie wygładzone, lśniące i bez „zagnieceń”. Prostownicy parowej można używać do codziennej stylizacji – zarówno prostowania, jak i kręcenia. 

Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0
Fot. mat. prasowe

Pielęgnacja i stylizacja włosów w jednym urządzeniu

Czy prostownica może jednocześnie pomagać w stylizacji włosów i pielęgnować je? Okazuje się, że tak. Wystarczy tylko wybrać profesjonalne urządzenie, które wykorzystuje działanie pary wodnej. Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0 od L'Oréal Professionnel Paris to nowość na rynku, która zachwyciła nie tylko profesjonalnych stylistów, lecz także prawdziwe włosomaniaczki, które szczególnie dbają o pielęgnację włosów. Jedną z głównych zalet jest to, że prostownica parowa ogranicza zniszczenia włosów nawet o 91%*. Jak to możliwe? Urządzenie zapewnia równomierny i stały przepływ pary wodnej, nie zabierając wilgoci z pasemek. Dzięki temu włosy są idealnie gładkie, lśniące i nie puszą się nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. 

Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0 została wyposażona w grzebień, który zapewnia jednolite i szybkie efekty. Jest również dobra informacja dla kobiet, które regularnie farbują włosy – innowacyjna technologia zapewnia ochronę koloru, pozostawiając pasemka wyczuwanie miękkie i błyszczące. Liczy się również design i walory estetyczne urządzeń do codziennego użytku. Prostownica parowa Barbie x SteamPod 3.0 posiada smukłą formę i charakterystyczny różowy kolor nawiązujący do stylu Barbie, zyskując uznanie wszystkich miłośniczek kultowej lalki. 

Pomysły na oryginalne fryzury z prostownicą parową 

Dzięki prostownicy parowej Barbie x SteamPod 3.0 stworzymy zarówno eleganckie, zjawiskowe, jak i fantazyjne fryzury w ekspresowym tempie. Jedną z propozycji są niezwykle popularne wśród influencerek glass hair, czyli włosy przypominające taflę szkła. Teraz możemy uzyskać ten efekt w domu w zaledwie kilka chwil. Przy użyciu prostownicy parowej, dzięki inteligentnej kontroli ciepła, włosy będą nawet 2 razy gładsze w 2 razy krótszym czasie**, co jest kluczowe przy tego rodzaju stylizacji. 

Kolejnym pomysłem na modną fryzurę są połamane loki. Jak uzyskać ten efekt? Należy nawijać pasma włosów na dolną płytkę prostownicy i wykonywać zagniatające ruchy. Następnie przytrzymujemy i delikatnie puszczamy pasma. Mogłoby się wydawać, że zrobienie fryzury jest czasochłonne, jednak wykorzystując prostownicę parową modelowanie zajmie nam bardzo mało czasu, a uzyskany efekt będzie długotrwały. A może zawadiackie spirale? W tym przypadku również sprawdzi się wielozadaniowa prostownica parowa SteamPod 3.0. Aby w ten sposób wystylizować pasma, należy zacisnąć płytki w połowie długości pasemka, zawinąć cienki kosmyk i obrócić urządzenie o 360 stopni w pionie. Prostownica parowa pomoże nam uzyskać zjawiskowe fryzury nawet na najbardziej niesfornych włosach, pozostawiając je wyczuwalnie miękkie, błyszczące i optymalnie nawilżone, a przede wszystkim – idealnie ułożone na długo! 

* Test instrumentalny po 15 użyciach w porównaniu do urządzenia SteamPod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.
** Test instrumentalny, w porównaniu do urządzenia SteamPod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.

Materiał powstał z udziałem marki L'Oréal Professionnel Paris

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…