Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska
o tym się mówi!

Po długich lokach nie ma śladu? Michał Szpak w krótkich włosach jest nie do poznania

Wokalista zaskoczył odważną metamorfozą

Wiktoria Oskroba 13 października 2023 12:00
Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska

Michał Szpak, jako osobowość artystyczna, od początku swojej kariery wyróżnia się oryginalnym i odważnym wizerunkiem. Ostatnio zaszokował fanów swoimi zdjęciami na Instagramie. W najnowszym poście pokazał się w całkowicie odmienionej fryzurze. Nie ma tam śladu po jego długich, bujnych włosach! Czy Michał Szpak właśnie przeszedł metamorfozę?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze pomadki o głębokim odcieniu nude na jesień 2023!

Zupełnie nowy wizerunek Michała Szpaka?

Na najnowszych zdjęciach opublikowanych przez wokalistę trudno doszukać się dotychczasowego, drapieżnego looku, do jakiego przyzwyczaił nas Michał Szpak. Długie, bujne loki od początku kariery były jego znakiem rozpoznawczym. Teraz pokazał się w wygładzonych, krótkich włosach z grzywką, które zupełnie nie przypominają znanego nam wizerunku.

Michał Szpak przeszedł metamorfozę fryzury?

Wielu mogłoby zastanawiać się, czy Michał Szpak pokusiłby się o tak diametralną zmianę wizerunku. Jego najnowsze zdjęcia to jednak nie realna metamorfoza, ale nowy internetowy trend. Poprzez sztuczną inteligencję wokalista przerobił zdjęcia na styl „Al 90s Yearbook”. Dzięki temu, 32-latek wygląda jak z amerykańskiego szkolnego albumu sprzed lat!

CZYTAJ TEŻ: Jak sztuczna inteligencja zrewolucjonizowała świat beauty?

Jak podoba Wam się Michał Szpak w nowej odsłonie? Wolicie go w długich, bujnych lokach, czy wygładzonej fryzurze? Poniżej prezentujemy jego inne zdjęcia, na których miał zdecydowanie krótsze włosy. Jedne pochodzą z młodości, inne były formą żartu na Prima Aprilis, która spłatał wszystkim w 2016 roku z pomocą uznanej fryzjerki, Jagi Hupało...  

Michał Szpak w krótkich włosach, Michał Szpak, fryzura Michała Szpaka
Fot. Instagram/@kiedysvsdzis

Michał Szpak w krótkich włosach, Michał Szpak, fryzura Michała Szpaka
Fot. Instagram

Michał Szpak w krótkich włosach, Michał Szpak, fryzura Michała Szpaka
Fot. Instagram

Fot. Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.