nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Maffashion zdjęła doczepy i zmieniła kolor włosów!

„Nigdy nie wyglądałaś lepiej”, piszą fani!

Marta Cieplak 2 lipca 2020 13:30
nowa-fryzura0maffashiona-2020
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Maffashion to jedna z najbardziej znanych polskich blogerek. Od lat bierze udział w kampaniach zagranicznych marek, a jej stylizacje publikowane są na stronach najważniejszych serwisów o modzie. Maff słynie z miłości do doczepów i peruk, które często wykorzystuje na potrzeby sesji na Instagram. Teraz jednak, wraz z nadejściem upałów, zrezygnowała z przedłużania włosów i wróciła do klasycznego boba. Ale to nie wszystko. Zmiana jest o tyle zaskakująca, że blogerka znacząco przyciemniła kolor włosów i nie jest już blondynką!  Jak teraz wygląda?

Maffashion w ciemnych włosach

Okazuje się, że jasny brąz, na który się teraz zdecydowała, jest bardzo bliski jej naturalnemu odcieniowi włosów. Może właśnie dlatego tak bardzo jej pasuje. W końcu natura najlepiej wie, co robi...

Brąz doskonale podkreślił kolor tęczówki Maffashion i to najbardziej przykuwa uwagę, gdy patrzy się na tę fotografię. Fani oniemieli z zachwytu i zasypali gwiazdę komplementami:

😍 kopara opada....bardzo bardzo super Extra wow 👌😉

Ooooooomg!!! Ale petarda wyszło 🔥🔥🔥

Twoja najlepsza fryzura 🔥🔥🔥

O w mordę ❤️ myślałam ze piękniej się nie da 🔥🔥🔥

My też się do nich dołączamy, bo taka naturalna fryzura bardzo nam się podoba. A co na to partner Maff, Sebastian Fabijański? W końcu odkąd są parą, Maffashion była zawsze blondynką...

„hehe musi się przyzwyczaić 😅❤️” odpisała na to pytanie w komentarzach.

A Wam w której fryzurze podoba się bardziej? W blondzie z przedłużanymi włosami, w jasnym bobie czy w nowym wariancie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🏡

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.