maseczki dla kibicek
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Oglądaj mecz Polska – Senegal z korzyścią dla… urody!

Kibicuj w prawdziwie kobiecym stylu

Marta Cieplak 19 czerwca 2018 15:01
maseczki dla kibicek
Fot. adobe.stock.com

Od kilku dni trwa Mundial. I nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej, to naszej drużynie na pewno będziesz chciała kibicować. A my wiemy jak zrobić to z korzyścią dla... urody!

Maseczka jak flaga

Koreańska marka Skin79 wypuściła na rynek kultowe już maseczki w płachcie o działaniu nawilżającym w edycji limitowanej, która wygląda jak polska flaga!!! Czy może być przyjemniejszy sposób na dopingowanie biało-czerwonych niż leżąc na kanapie z maską na twarzy? My nie znamy lepszej alternatywy!

Do wyboru są dwa warianty – jeden w formie flagi, a drugi biały z małymi flagami na policzkach. Maseczki już przetestowali niektórzy celebryci i są nimi zachwyceni.

A jeśli wolisz w 100% skupić się na przebiegu meczu, do kibicowania przyda ci się mundialowy zestaw do manicure od marki Bell – oczywiście biało-czerwony! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.