maseczki dla kibicek
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Oglądaj mecz Polska – Senegal z korzyścią dla… urody!

Kibicuj w prawdziwie kobiecym stylu

Marta Cieplak 19 czerwca 2018 15:01
maseczki dla kibicek
Fot. adobe.stock.com

Od kilku dni trwa Mundial. I nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej, to naszej drużynie na pewno będziesz chciała kibicować. A my wiemy jak zrobić to z korzyścią dla... urody!

Maseczka jak flaga

Koreańska marka Skin79 wypuściła na rynek kultowe już maseczki w płachcie o działaniu nawilżającym w edycji limitowanej, która wygląda jak polska flaga!!! Czy może być przyjemniejszy sposób na dopingowanie biało-czerwonych niż leżąc na kanapie z maską na twarzy? My nie znamy lepszej alternatywy!

Do wyboru są dwa warianty – jeden w formie flagi, a drugi biały z małymi flagami na policzkach. Maseczki już przetestowali niektórzy celebryci i są nimi zachwyceni.

A jeśli wolisz w 100% skupić się na przebiegu meczu, do kibicowania przyda ci się mundialowy zestaw do manicure od marki Bell – oczywiście biało-czerwony! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…