MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
ZE ŚWIATA URODY

Marina zdradza sekret swojego makijażu? Komentarze fanów zaskakują!

Używa tuszu do rzęs za 11 zł?

Redakcja VIVA! 22 września 2019 16:33
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Wiele kobiet chce wyglądać tak jak ona. Teraz mogą bez problemu odtworzyć jej makijaż! Marina postanowiła podzielić się swoim sekretem na Instagramie i pokazać internautkom, jak maluje swoje rzęsy i jakiego tuszu obecnie używa. Niestety nie wszyscy użytkownicy uwierzyli celebrytce, tym bardziej że artystka słynie z zamiłowania do marek premium. Pod postem, na którym Marina prezentuje produkt, którym wykonała makijaż, pojawiło się sporo sceptycznych komentarzy. Internautki komentują wybór Mariny oraz wskazują, że jej długie rzęsy są piękne, ale posklejane... Czy wierzycie, że Marina używa na co dzień tuszu do rzęs za 11,49 zł? Teraz w promocji w Rossmannie.

Kochana, niestety bardzo skleja rzęsy - napisała jedna z obserwatorek.

Ja akurat lubię takie - odpowiedziała Marina.

Ale lubisz posklejane, tak? - dopytała internautka.

Tak, lubię takie właśnie jak na zdjęciu. Nie lubię natomiast takich rozczesanych, obciąża mi taki efekt oko - stwierdziła wokalistka.

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.