MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
ZE ŚWIATA URODY

Marina zdradza sekret swojego makijażu? Komentarze fanów zaskakują!

Używa tuszu do rzęs za 11 zł?

Redakcja VIVA! 22 września 2019 16:33
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Wiele kobiet chce wyglądać tak jak ona. Teraz mogą bez problemu odtworzyć jej makijaż! Marina postanowiła podzielić się swoim sekretem na Instagramie i pokazać internautkom, jak maluje swoje rzęsy i jakiego tuszu obecnie używa. Niestety nie wszyscy użytkownicy uwierzyli celebrytce, tym bardziej że artystka słynie z zamiłowania do marek premium. Pod postem, na którym Marina prezentuje produkt, którym wykonała makijaż, pojawiło się sporo sceptycznych komentarzy. Internautki komentują wybór Mariny oraz wskazują, że jej długie rzęsy są piękne, ale posklejane... Czy wierzycie, że Marina używa na co dzień tuszu do rzęs za 11,49 zł? Teraz w promocji w Rossmannie.

Kochana, niestety bardzo skleja rzęsy - napisała jedna z obserwatorek.

Ja akurat lubię takie - odpowiedziała Marina.

Ale lubisz posklejane, tak? - dopytała internautka.

Tak, lubię takie właśnie jak na zdjęciu. Nie lubię natomiast takich rozczesanych, obciąża mi taki efekt oko - stwierdziła wokalistka.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.