Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sposób na zgrabne nogi

Jaki jest jej sekret?

VIVA 27 sierpnia 2019 07:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko słynie z pięknej sylwetki i przemyślanych stylizacji, ale również zachwyca bardzo zadbanymi nogami. Nic zatem dziwnego, że jej posty cieszą się ogromną popularnością na Instagramie. Bardzo często wyróżniają się pozytywnymi komentarzami. Fanki nie szczędzą jej komplementów.

Ma najpiękniejsze nogi jakie do tej pory widziałam a o figurze nie wspomnę, widać że ta dziewczyna ciężko pracuje i ćwiczy, żeby był taki super efekt!

Celebrytka mierzy 170 cm wzrostu i waży 53 kg. To na pewno wpływa na jej idealne proporcje sylwetki. Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z odważnych stylizacji, w których nogi odgrywają ogromne znaczenie. Jak Ona to robi? Na pytanie fanek odpowiada jednym zdaniem:

Po Tatusiu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś zwyciężają: @pamciaks i @malelka_szyma 👏👏👏👏👏👏👏👏🎉🎊🎉🎊😉🎊🎉🎊🎉🎉🎊😘😘Dzień dobry 😁 dziś mam dla Was dwa bony na 1000 zł ❗️❗️❗️każdy😁😁😁od @louwomensfashion 👏👏👏 piękne sukienki na każdą okazję. Uwielbiam @louwomensfashion 🦋 1. Zaobserwuj mój profil. 2. Polub ten album. 3. Zaobserwuj profil @louwomensfashion 4. Oznacz w komentarzu trzy osoby, które jeszcze nie obserwują mojego profilu a Twoim zdaniem znalazłyby tu coś dla siebie😁 i poproś je żeby w komentarzu, pod Twoim oznaczeniem napisały jakie jeszcze powinny być nagrody w naszym milionowym konkursie😁 o co jeszcze chcielibyście powalczyć ?😁😁😁 współpracuję z wieloma firmami i może będę mogła spełnić jakieś Wasze marzenia🤗😘 rozwiązanie konkursu po 21.00 na instastory i pod tym zdjęciem. Powodzenia 😘😘😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowi na poniedziałek? 💪🏻😄🤪 zaczynamy🥳😛 😘 #rylko @rylko.obuwie

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.