O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sposób na zgrabne nogi

Jaki jest jej sekret?

VIVA 27 sierpnia 2019 07:01
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko słynie z pięknej sylwetki i przemyślanych stylizacji, ale również zachwyca bardzo zadbanymi nogami. Nic zatem dziwnego, że jej posty cieszą się ogromną popularnością na Instagramie. Bardzo często wyróżniają się pozytywnymi komentarzami. Fanki nie szczędzą jej komplementów.

Ma najpiękniejsze nogi jakie do tej pory widziałam a o figurze nie wspomnę, widać że ta dziewczyna ciężko pracuje i ćwiczy, żeby był taki super efekt!

Celebrytka mierzy 170 cm wzrostu i waży 53 kg. To na pewno wpływa na jej idealne proporcje sylwetki. Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z odważnych stylizacji, w których nogi odgrywają ogromne znaczenie. Jak Ona to robi? Na pytanie fanek odpowiada jednym zdaniem:

Po Tatusiu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś zwyciężają: @pamciaks i @malelka_szyma 👏👏👏👏👏👏👏👏🎉🎊🎉🎊😉🎊🎉🎊🎉🎉🎊😘😘Dzień dobry 😁 dziś mam dla Was dwa bony na 1000 zł ❗️❗️❗️każdy😁😁😁od @louwomensfashion 👏👏👏 piękne sukienki na każdą okazję. Uwielbiam @louwomensfashion 🦋 1. Zaobserwuj mój profil. 2. Polub ten album. 3. Zaobserwuj profil @louwomensfashion 4. Oznacz w komentarzu trzy osoby, które jeszcze nie obserwują mojego profilu a Twoim zdaniem znalazłyby tu coś dla siebie😁 i poproś je żeby w komentarzu, pod Twoim oznaczeniem napisały jakie jeszcze powinny być nagrody w naszym milionowym konkursie😁 o co jeszcze chcielibyście powalczyć ?😁😁😁 współpracuję z wieloma firmami i może będę mogła spełnić jakieś Wasze marzenia🤗😘 rozwiązanie konkursu po 21.00 na instastory i pod tym zdjęciem. Powodzenia 😘😘😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowi na poniedziałek? 💪🏻😄🤪 zaczynamy🥳😛 😘 #rylko @rylko.obuwie

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.