Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński
Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola na wspólnym zdjęciu… bez makijażu!

To zdjęcie wywołało lawinę komentarzy!

Sabina Zięba 20 kwietnia 2019 20:30
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

W ostatnim czasie Dorota Szelągowska należy do grona najbardziej popularnych i lubianych dziennikarek. Córka Katarzyny Grocholi zdobyła sympatię Polaków aranżując ich mieszkania, a także zachwyciła widzów wielkim dystansem do swojej osoby. Dziennikarka i pisarka niezbyt często dodają wspólne fotografie w mediach społecznościowych, trudno się więc dziwić, że ich najnowsze zdjęcie wywołało lawinę komentarzy! Obie gwiazdy są na nim… bez makijażu!

Selfie Szelągowskiej i Grocholi bez makijażu

Na Facebooku i Instagramie panuje moda na pokazywanie swojego życia od jak najlepszej strony. Zarówno celebrytki, jak i prywatne osoby, publikują zdjęcia na egzotycznych wakacjach, w jak najdroższych stylizacjach oraz pełnym makijażu. Niewiele osób ma jednak odwagę zaprezentować się w naturalnym wydaniu, czyli sauté.

Wygląda na to, że Dorota Szelągowska z Katarzyną Grocholą znają swoją wartość i wiedzą, że nie każdy musi być perfekcyjny. Pokazały zdjęcie no make-up i... wywołały zachwyt wśród fanek! Pretekstem do tego by je opublikować było pytanie do internautów: „Mama bardzo chce, żebym jej dała swoje okulary - co jest złym pomysłem z dwóch powodów - po pierwsze są moje, a po drugie nie wygląda w nich zachwycająco. Prawda?”.

Pod zdjęciem momentalnie pojawiła się lawina komentarzy: „Obie wspaniałe. Chciałabym tak wyglądać bez makijażu”, „I to jest prawdziwe zdjęcie "no make up"! Cudnie wyglądacie” czy „Ale podobne”. Też tak uważacie?  

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola bez makijażu

Fot. Instagram

Katarzyna Grochola z córką w 2004 roku

Dorota Szelągowska, Katarzyna Grochola, 2004
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.