Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Ze świata urody

Justyna Żyła w eleganckiej stylizacji! Jej wyrazisty makijaż wzbudził kontrowersje!

Czy spodobała się fanom?

Redakcja VIVA! 8 listopada 2019 10:01
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Justyna Żyła była jednym z gości uroczystej gali Mistera Polski 2019. Celebrytka zaprezentowała się w wyrazistej kreacji w kolorze eleganckiego fioletu, uwagę przykuwał również jej dopracowany makijaż. Uczestniczka poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami prywatnie jest mamą dwójki dzieci - Kuby i Karoliny. Celebrytka bez wątpienia zyskała sobie sympatię widzów, dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Widzowie byli zachwyceni jej naturalnością i odwagą po rozstaniu z mężem - Piotrem Żyłą. Od tego czasu media interesują się życiem Justyny Żyły, a a ilość fanów jej bloga i profilu na Instagramie wciąż rośnie. Ma nawet własny program telewizyjny – Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta! 

Justyna Żyła, stylizacja na gali Mistera Polski 2019
Fot. East News

Stylizacja Justyny Żyły na gali Mistera Polski 2019

Dawno niewidziana Justyna Żyła zaskoczyła odważną i kobiecą stylizacją. Była żona Piotra Żyły, zaprezentowała się w seksownej kreacji w stylu glamour. Fioletową sukienkę wiązaną pod biustem, zestawiła z minimalistycznymi sandałkami i zieloną, futerkową kopertówką. Włosy bardzo gładko zaczesane i upięte, podkreślały duże złote kolczyki. Czy makijaż nie był zbyt wyrazisty? Justyna Żyła postanowiła podkreślić powieki srebrno-brokatowym cieniem do powiek i wyeksponować usta czerwoną pomadką. Krótka sukienka podkreśliła nogi celebrytki. Widać wyraźnie, że odcień nóg celebrytki jest dosyć ciemny. Czy to samoopalacz, czy Pani Justyna była na egzotycznych wakacjach? Jak Wam się podoba stylizacja Justyny Żyły? 

Justyna Żyła, stylizacja na gali Mistera Polski 2019
Fot. East News

Justyna Żyła, stylizacja na gali Mistera Polski 2019
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.