METAMORFOZY GWIAZD

Maja Sablewska po raz kolejny zmieniła kolor włosów!

Stylistka wciąż eksperymentuje ze swoją fryzurą!

Ksenia Krasko 28 marca 2019 13:45

Stylistka Maja Sablewska po raz kolejny eksperymentuje z włosami! Już w zeszłym roku postanowiła zrezygnować z blondu na rzecz naturalnie wyglądających pasemek. Teraz była agentka gwiazd zdecydowała się na kolejną zmianę! Co zrobiła tym razem ?

Maja Sablewska zmieniła kolor włosów

Na najnowszych zdjęciach Sablewska ma bardzo ciemny kolor włosów! Wygląda na to, że gwiazda postanowiła powrócić do fryzury sprzed lat i przyciemniła pasma jeszcze bardziej. I chociaż blond nie zniknął całkowicie, stylistka wygląda zupełnie inaczej.

Followersi Sablewskiej nie szczędzą komplementów w komentarzach pod jej zdjęciem na Instagramie. „Super w ciemnym kolorze włosów!”, „Bardzo szlachetnie wyglądasz w tym kolorze”, „Ładnemu we wszystkim ładnie!” – przyciemniona fryzura stylistki zdecydowanie przypadła fanom do gustu. My również uważamy, że wygląda bardzo twarzowo!

Zajrzyj też do naszej galerii, aby zobaczyć, jak zmieniała się Maja Sablewska na przestrzeni lat!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s do this 🎯 LoVe #sablewska #sablewskaodstylu #naokazje #tvnstyle #tvn #11odcinek

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.