METAMORFOZY GWIAZD

Maja Sablewska po raz kolejny zmieniła kolor włosów!

Stylistka wciąż eksperymentuje ze swoją fryzurą!

Ksenia Krasko 28 marca 2019 13:45

Stylistka Maja Sablewska po raz kolejny eksperymentuje z włosami! Już w zeszłym roku postanowiła zrezygnować z blondu na rzecz naturalnie wyglądających pasemek. Teraz była agentka gwiazd zdecydowała się na kolejną zmianę! Co zrobiła tym razem ?

Maja Sablewska zmieniła kolor włosów

Na najnowszych zdjęciach Sablewska ma bardzo ciemny kolor włosów! Wygląda na to, że gwiazda postanowiła powrócić do fryzury sprzed lat i przyciemniła pasma jeszcze bardziej. I chociaż blond nie zniknął całkowicie, stylistka wygląda zupełnie inaczej.

Followersi Sablewskiej nie szczędzą komplementów w komentarzach pod jej zdjęciem na Instagramie. „Super w ciemnym kolorze włosów!”, „Bardzo szlachetnie wyglądasz w tym kolorze”, „Ładnemu we wszystkim ładnie!” – przyciemniona fryzura stylistki zdecydowanie przypadła fanom do gustu. My również uważamy, że wygląda bardzo twarzowo!

Zajrzyj też do naszej galerii, aby zobaczyć, jak zmieniała się Maja Sablewska na przestrzeni lat!  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s do this 🎯 LoVe #sablewska #sablewskaodstylu #naokazje #tvnstyle #tvn #11odcinek

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.