Zobacz, kto jeszcze przeszedł taką metamorfozę!

Aleksandra Charzewska 31 stycznia 2019 07:31

To już pewne - moda na grzywki trwa! Krótkie cięcie zaczęło podbijać serca zarówno największych gwiazd,  jak i Instagramowych trendsetterek już pod koniec zeszłego roku, jednak dopiero teraz jego popularność osiągnęła szczyt. Wiemy już, że najmodniejszą fryzurą 2019 roku będzie „baby bangs”, czyli delikatna, rzadka grzywka układająca się na boki.

Ostatnio na metamorfozę swoich włosów zdecydowała się także Kim Kardashian. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramowym profilu zdjęcie w pełnej, prostej, gęstej grzywce. Kto poza nią zdecydował się na podobne cięcie? Sprawdź w naszej galerii, które gwiazdy noszą grzywki!  

Najmodniejsze grzywki gwiazd

1/5
gwiazdy noszą grzywki Kim Kardashian
Copyright @instagram.com/kimkardashian
1/5

Grzywka Kim Kardashian

Kim Kardashian uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a metamorfozy fryzury to dla niej codzienność. Włosy Kim bywają bardzo długie i krótkie, a także miewają ekstrawaganckie kolory. Grzywka pojawia się jednak na głowie celebrytki stosunkowo rzadko. Nam się podoba!

2/5
Kris Jenner nowa fryzura
Copyright @Instagram@krisjenner
2/5

Grzywka Kris Jenner

Kim nie jest jedyną członkinią klanu Kardashian-Jenner, która zdecydowała się na grzywkę! W podobnej fryzurze pojawiła się ostatnio jej mama - Kris. Niestety, jej eksperyment został bardzo skrytykowany. Internauci uznali, że Kris próbowała wyglądać jak swoja córka, jednak nie wyszło jej to najlepiej.

3/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/5

Grzywka Anny Lewandowskiej

Ta metamorfoza była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Gdy Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała swoją nową fryzurę wywołała lawinę komentarzy. Co pisali fani? Ich zdania były bardzo podzielone. Według nas Ania wygląda naprawdę świetnie. Spójrzcie tylko na ten uśmiech!

4/5
gwiazdy noszą grzywki
Copyright @instagram.com/anita_sokolowskaa
4/5

Grzywka Anity Sokołowskiej

Metamorfoza Anity Sokołowskiej również była nieoczekiwana. Gwiazda serialu ,,Przyjaciółki" zdecydowała się na nią we wrześniu ubiegłego roku. Wcześniej preferowała proste i klasyczne uczesania. Teraz zachwyca modnym cięciem.

5/5
gwiazdy noszą grzywki
Copyright @instagram.com/ulapedantula/
5/5

Grzywka Uli Chincz

Taką metamorfozą Ula Chincz podzieliła się z obserwatorami na Instagramie na początku tego roku. Ich reakcja? Bardzo pozytywna! Fani uznali że dziennikarka wygląda o wiele młodziej w nowym, modnym cięciu. A wam jak się podoba?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.