Pomalujesz paznokcie w ten sposób?

Ksenia Krasko 20 stycznia 2020 10:18

Wierzymy, że wiosna to kwestia samopoczucia, a nie pora roku. Jednak jeśli zima za bardzo dała Ci się we znaki i już nie możesz się doczekać ciepłych dni, możesz przyśpieszyć ich nadejście. Wystarczy, że zdecydujesz się na iście wiosenny manicure w pastelowym stylu! Pamiętaj też, że to jeden z najważniejszych trendów w tym roku.

Najmodniejsze kolory lakierów do paznokci w tym sezonie nie ograniczą Cię wyborem – zwróć jednak szczególną uwagę na pastelowy żółty, niebieski wpadający w lawendę, czy odcień zielonej szałwii. Sprawdź pomysły na wiosenny manicure w naszej galerii!  

1/5
Copyright @instagram.com/opi/
1/5

Pastelowy żółty manicure

Ten słoneczny odcień pojawia się we wszystkich trendach 2019 roku! Aby stworzyć najmodniejszy manicure, zrezygnuj z mocnej cytryny na rzecz odcieni pastelowych.

2/5
Copyright @instagram.com/neonailpoland/
2/5

Paznokcie w odcieniach zielonego

Od kredki do oczu, do czubków palców u rąk i nóg - zieleń jest prawdziwą gwiazdą wiosennej palety barw. Wybierz pastelowe odcienie inspirowane naturą.

3/5
Copyright @instagram.com/nailsinc/
3/5

Pastelowe korale

Według ekspertów, w tym sezonie zdecydowanie będzie rządził koral, kolor roku wybrany przez Pantone. W tym przypadku również zdecyduj się na pastelowe odcienie.

4/5
Copyright @instagram.com/essie/
4/5

Delikatne odcienie niebieskiego i fioletu

Pastelowe lakiery do paznokci w kolorze niebieskim to bardzo świeże rozwiązanie – idealne na wiosnę! Zwłaszcza, jeśli delikatny różowy manicure już Cię znudził.

5/5
Copyright @instagram.com/aliciatnails/
5/5

Pastelowy french

To propozycja nie do odrzucenia! Naturalnie pomalowane paznokcie z delikatnymi, pastelowymi końcówkami w stylu french to prawdziwy hit! Przypadnie do gustu również miłośniczkom klasyki.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.