Sarsa Markiewicz
Fot. mat. pras.
Metamorfozy gwiazd

Sarsa po raz pierwszy pokazała się bez makijażu!

Wygląda zupełnie inaczej! To zdjęcie trzeba zobaczyć.

Marta Cieplak 1 października 2019 15:13
Sarsa Markiewicz
Fot. mat. pras.

Sarsa to piosenkarka, która zasłynęła bardzo oryginalnym wizerunkiem. Na scenie zawsze pokazuje się w bardzo mocnym i oryginalnym makijażu, a jej znakiem rozpoznawczym stała się fryzura „z rogami”. Dlatego niemałym szokiem dla fanów okazało się zdjęcie gwiazdy na Instagramie, na którym widać ją z rozpuszczonymi włosami i bez śladu make-upu. Jest nie do poznania!

Sarsa bez makijażu

Na zdjęciu piosenkarka wygląda niezwykle naturalnie – włosy ma lekko rozwiane wiatrem, a skórę wręcz idealną, bez śladu zmarszczek i niedoskonałości. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się pokazać z tej strony swoim fanom. Pod postem pojawiło się oczywiście bardzo dużo komentarzy:

Najpiękniejsza

Piękna Naturalna i Prawdziwa

Cudowna

Szacun za to zdjęcie bez make up!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧳.

Post udostępniony przez Sarsa (@sarsa_markiewicz)

My też jesteśmy zachwyceni i mamy nadzieję, że Sarsa częściej będzie się pokazywać w takim naturalnym, pięknym wydaniu!

A Tobie podoba się bardziej taka czy jednak ze swoimi charakterystycznymi „rogami”?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2/3 #sarsamusic #composingmusic ❤️💜💙💛💚🎶 #sarsa #happy @spotify

Post udostępniony przez Sarsa (@sarsa_markiewicz)

Kim jest Sarsa?

Tak naprawdę Sarsa nazywa się Marta Markiewicz i ma trzydzieści lat – urodziła się 18 czerwca 1989 roku w Słupsku. Od najmłodszych lat chciała występować na scenie – zaczynała od startów w konkursach poezji śpiewanej, potem zmieniała styl i fascynowała się rockiem, muzyką elektroniczną i jazzem. Zanim postawiła na solową karierę śpiewała w zespołach Fluktura i Sarsa Parilla. Potem próbowała swoich sił w konkursach typu talent show: Must Be The Music: Tylko muzyka (2011), X Factor (2013) i The Voice of Poland (2014), który przyniósł jej popularność, bo dotarła do półfinału. Niestety ulubienica widzów odeszła z show ze względów zdrowotnych – mówiło się o wypadku samochodowym, ale prawda jest taka, że piosenkarka miała... problemy ze strunami głosowymi.

30 kwietnia 2015 roku wydała debiutancki singiel Naucz mnie, który okazał się przebojem i sprawił, że Sarsę znają dziś wszyscy. Wydała trzy albumy studyjne: Zapomnij mi (2015), Pióropusze (2017) i Zakryj (2019).

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.