Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup
Ze świata urody

Już we wrześniu premiera kolekcji makijażu Isabel Marant dla L'Oreal Paris!

Co warto kupić?

Marta Cieplak 17 czerwca 2018 14:29
Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup

Uwielbiasz niewymuszony, minimalistyczny styl Isabel Marant? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość  – już 27 września, czyli w dniu najnowszego pokazu projektantki, do sprzedaży trafią kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem!

Isabel Marant w świecie makijażu L'Oreal Paris

To nie pierwsza współĻraca tego kosmetycznego giganta ze światem mody. W poprzednim sezonie można było bowiem kupić pomadki stworzone przez Olivera Rousteinga z Balmain! Teraz w kolekcji ma się pojawić podobno pięć produktów do makijażu oczu, ust i cery. Sama Isabel Marant mówi, że będzie można nimi stworzyć makijaż zarówno na dzień jak i na wieczór.

Niezależna i zawsze w zgodzie ze sobą, Isabel Marant jest idealnym partnerem dla naszej marki, mówi Emmanuel Angeloglou, Global Brand President L'Oreal Paris.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży L'Orea Paris, w butikach projektantki oraz  online. My już nie możemy się doczekać! 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.