Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup
Ze świata urody

Już we wrześniu premiera kolekcji makijażu Isabel Marant dla L'Oreal Paris!

Co warto kupić?

Marta Cieplak 17 czerwca 2018 14:29
Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup

Uwielbiasz niewymuszony, minimalistyczny styl Isabel Marant? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość  – już 27 września, czyli w dniu najnowszego pokazu projektantki, do sprzedaży trafią kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem!

Isabel Marant w świecie makijażu L'Oreal Paris

To nie pierwsza współĻraca tego kosmetycznego giganta ze światem mody. W poprzednim sezonie można było bowiem kupić pomadki stworzone przez Olivera Rousteinga z Balmain! Teraz w kolekcji ma się pojawić podobno pięć produktów do makijażu oczu, ust i cery. Sama Isabel Marant mówi, że będzie można nimi stworzyć makijaż zarówno na dzień jak i na wieczór.

Niezależna i zawsze w zgodzie ze sobą, Isabel Marant jest idealnym partnerem dla naszej marki, mówi Emmanuel Angeloglou, Global Brand President L'Oreal Paris.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży L'Orea Paris, w butikach projektantki oraz  online. My już nie możemy się doczekać! 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.