Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup
Ze świata urody

Już we wrześniu premiera kolekcji makijażu Isabel Marant dla L'Oreal Paris!

Co warto kupić?

Marta Cieplak 17 czerwca 2018 14:29
Isabel Marant x L'Oreal Paris
Fot. Instagram@lorealmakeup

Uwielbiasz niewymuszony, minimalistyczny styl Isabel Marant? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość  – już 27 września, czyli w dniu najnowszego pokazu projektantki, do sprzedaży trafią kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem!

Isabel Marant w świecie makijażu L'Oreal Paris

To nie pierwsza współĻraca tego kosmetycznego giganta ze światem mody. W poprzednim sezonie można było bowiem kupić pomadki stworzone przez Olivera Rousteinga z Balmain! Teraz w kolekcji ma się pojawić podobno pięć produktów do makijażu oczu, ust i cery. Sama Isabel Marant mówi, że będzie można nimi stworzyć makijaż zarówno na dzień jak i na wieczór.

Niezależna i zawsze w zgodzie ze sobą, Isabel Marant jest idealnym partnerem dla naszej marki, mówi Emmanuel Angeloglou, Global Brand President L'Oreal Paris.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży L'Orea Paris, w butikach projektantki oraz  online. My już nie możemy się doczekać! 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.