Marta Cieplak, Xymena Borowiecka 22 czerwca 2017 16:00
1/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @imsalon_magazin
1/9

Dwa zaplecione po bokach głowy warkocze francuskie są teraz najpopularniejszą fryzurą na Instagramie. Pod hashtagiem #boxerbraids wyświetla się  ponad 65 tysięcy inspiracji! Warkocze wzorowane na tych, noszonych przez bokserki, uwielbia między innymi Kim Kardashian, Kylie Jenner, Vanessa Hudgens, Rita Ora, Katy Perry czy polska blogerka Maffiashion. Znajdziesz je również na wybiegać u wielu projektantów.

Jak wykonać ulubioną fryzurę IT Girls? Oto 5 kroków obowiązkowych!
Do wykonania bokserskich warkoczy potrzebujesz: szczotki lub grzebienia, dwóch cienkich gumek do włosów i wsuwek.

1. Rozdziel dokładnie włosy, od czoła aż do karku, tworząc równy przedziałek na środku głowy.
2. Zacznij od rozdzielenia włosów z przodu głowy na trzy pasma, a następnie mocno zapleć warkocz. Powstaną dwa francuskie (zwane także holenderskimi) warkocze.
3. Teraz dodaj fryzurze objętości! Za każdym razem, kiedy dobierasz nowe pasmo, raz prawej, raz z lewej strony, dodaj luźniejsze włosy od dołu. Rób tak, aż do nasady szyi. Identycznie zapleć drugi warkocz.
4. Gumki zawiąż na samym końcu warkoczy. Im dłuższe, tym lepsze!
5. Wykończ fryzurę nakładając na włosy odrobinę olejku, który sprawi, że będą niesamowicie błyszczeć! Dla dodatkowego efektu możesz użyć lakieru który utrwali włosy na wiele godzin. Zarzuć na siebie ramoneskę, dobierz minimalistyczną biżuterią i pomaluj usta matową pomadką. Efekt Rebel Glam gwarantowany!

Takie uczesanie będzie idealne na letnie dni na plaży, gdy mocno wieje wiatr. Inspiracji poszukaj także w naszej galerii!

2/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @ashley_azavedo
2/9

3/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @makeupbyshanig
3/9

4/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @scunci_hair
4/9

5/9
Letni wariant warkocza
Copyright @Instagram @joanakurti
5/9

6/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @makeupalinebast
6/9

7/9
Warkocze bokserki
Copyright @Instagram @rubyelectrahair
7/9

8/9
Blond boxer braids
Copyright @Instagram @black_hairdressir
8/9

9/9
Najmodniejsze warkocze
Copyright @Instagram @juliennelacellehair
9/9

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.