huda beauty linia kosmetyków do pielęgnacji
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Imperium Hudy Kattan wkrótce się powiększy!

Blogerka postanowiła zawojować świat pielęgnacji!

Marta Cieplak 21 grudnia 2018 13:30
huda beauty linia kosmetyków do pielęgnacji
Fot. adobe.stock.com

Huda Kattan to nazwisko znane w całej urodowej branży. Pochodząca z USA blogerka irańskiego pochodzenia zaczynała od swojego niedużego kanału na YouTube, by po kilku latach stać się ikoną dla wielu kobiet na całym świecie. Dziś jej marka Huda Beauty ma ponad 30 mln followersów na Instagramie i sprzedawana jest na całym świecie! Ale jej to nie wystarczy – postanowiła podbić rynek kosmetyków do pielęgnacji.

Huda Kattan chce więcej!

Huda już w 2017 roku była wśród 25 najbardziej wpływowych osób w internecie. Największą popularność przyniosły jej sztuczne rzęsy – pierwszy produkt dostępny w ramach marki Huda Beauty. Były tak dobrej jakości, że klientki wracały po kolejne i kolejne. Juda wypuściła więc na rynek także cienie, błyszczyki szminki... Dziś jej palety do makijażu bija rekordy popularności!

Niedawno wprowadziła do oferty perfumy Kayali (które stworzyła razem ze swoją siostrą) – będą dostępne w Sephorze w 2019 roku. Ale na tym nie koniec. W ostatnim wywiadzie dla InStyle zdradziła, że w 2019 roku ruszy sprzedaż jej kolejnej już, trzeciej marki, tym razem skupiającej się jedynie na pielęgnacji. Na razie nie mówi nic więcej, ale możemy się domyślać, że skoro marka będzie zupełnie odrębna od Huda Beauty, to w jej ofercie znajdziemy przynajmniej kilkanaście produktów! Już nie możemy się doczekać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who’s excited for these to launch? #hudabeautymeltedshadows Most fool-proof shadows EVER! Dec. 26

Post udostępniony przez Huda Kattan (@hudabeauty)

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.