Zobacz, jak się uczesać!

Aleksandra Charzewska 19 grudnia 2018 18:30

Niezależnie od tego czy wybierasz się na wielki bal czy domówkę u znajomych, w sylwestrową noc zachwyć modną fryzurą! Ciekawe upięcie czy akcesoria wpięte we włosy sprawią, że nawet w najprostszej stylizacji będziesz wyglądała wystrzałowo. Stylowe dodatki, jak spinki z kryształkami, ozdobne gumki lub brokat pozwolą Ci w mgnieniu stworzyć spektakularną fryzurę. Na co się zdecydować? Zainspiruj się zdjęciami w naszej galerii!  

1/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/kristin_ess/
1/5

Spinki do włosów to najmodniejszy dodatek ostatnich miesięcy! Pięknie wyglądają zarówno na kręconych, jak i prostych włosach, ale koniecznie w dużej ilości. Z jednej strony głowy wepnij kilka spinek z kryształkami i zabłyśnij podczas sylwestrowej imprezy.

2/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/kristin_ess/
2/5

Spinki sprawdzą się idealnie także jako ozdoba upięcia. Wybierz wsuwki zakończone małą perłą lub kryształkiem i wepnij je u nasady końskiego ogona lub w kok. Taka fryzura na pewno nie będzie przeszkadzała Ci w szaleństwie na parkiecie, a dzięki dodatkowemu wzmocnieniu wytrzyma całą noc.

3/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/josephmaine/
3/5

Miłośniczki warkoczy w tym sezonie również powinny zapatrzeć się w stylowe akcesoria. Różnorodne sploty będą wyglądały najciekawiej w wersji "messy" czyli niedopracowanej, stworzonej  na kręconych włosach. W zakończenie luźnego warkocza wepnij dużą kokardę i gotowe!

4/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/jenatkinhair/
4/5

Na taki kok zazwyczaj decydujemy się, gdy chcemy szybko spiąć włosy tak, aby nam nie przeszkadzały. Kryje on w sobie jednak większy potencjał, niż Ci się wydaje! Wystarczy, że swój "messy bun" opleciesz stylową gumką z kryształkami i fryzura na wielkie wyjście gotowa.

5/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/monarchhairco/
5/5

Nie jesteś miłośniczką upięć? Zaszalej z brokatem! Możesz ozdobić nim tylko przedziałek, jedną stronę włosów lub... całą głowę! Możliwości jest naprawdę wiele, a w przypadku brokatu niezależnie którą wybierzesz, zawsze będziesz wyglądać spektakularnie.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.