Zobacz, jak się uczesać!

Aleksandra Charzewska 19 grudnia 2018 18:30

Niezależnie od tego czy wybierasz się na wielki bal czy domówkę u znajomych, w sylwestrową noc zachwyć modną fryzurą! Ciekawe upięcie czy akcesoria wpięte we włosy sprawią, że nawet w najprostszej stylizacji będziesz wyglądała wystrzałowo. Stylowe dodatki, jak spinki z kryształkami, ozdobne gumki lub brokat pozwolą Ci w mgnieniu stworzyć spektakularną fryzurę. Na co się zdecydować? Zainspiruj się zdjęciami w naszej galerii!  

1/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/kristin_ess/
1/5

Spinki do włosów to najmodniejszy dodatek ostatnich miesięcy! Pięknie wyglądają zarówno na kręconych, jak i prostych włosach, ale koniecznie w dużej ilości. Z jednej strony głowy wepnij kilka spinek z kryształkami i zabłyśnij podczas sylwestrowej imprezy.

2/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/kristin_ess/
2/5

Spinki sprawdzą się idealnie także jako ozdoba upięcia. Wybierz wsuwki zakończone małą perłą lub kryształkiem i wepnij je u nasady końskiego ogona lub w kok. Taka fryzura na pewno nie będzie przeszkadzała Ci w szaleństwie na parkiecie, a dzięki dodatkowemu wzmocnieniu wytrzyma całą noc.

3/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/josephmaine/
3/5

Miłośniczki warkoczy w tym sezonie również powinny zapatrzeć się w stylowe akcesoria. Różnorodne sploty będą wyglądały najciekawiej w wersji "messy" czyli niedopracowanej, stworzonej  na kręconych włosach. W zakończenie luźnego warkocza wepnij dużą kokardę i gotowe!

4/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/jenatkinhair/
4/5

Na taki kok zazwyczaj decydujemy się, gdy chcemy szybko spiąć włosy tak, aby nam nie przeszkadzały. Kryje on w sobie jednak większy potencjał, niż Ci się wydaje! Wystarczy, że swój "messy bun" opleciesz stylową gumką z kryształkami i fryzura na wielkie wyjście gotowa.

5/5
fryzury na sylwestra 2018
Copyright @instagram.com/monarchhairco/
5/5

Nie jesteś miłośniczką upięć? Zaszalej z brokatem! Możesz ozdobić nim tylko przedziałek, jedną stronę włosów lub... całą głowę! Możliwości jest naprawdę wiele, a w przypadku brokatu niezależnie którą wybierzesz, zawsze będziesz wyglądać spektakularnie.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.