Którą z nich wybierzesz?

Ksenia Krasko 29 marca 2019 08:31

Wybór odpowiedniego cięcia może wiele zmienić. Z pomocą dobrze dobranej fryzury możesz ukryć cechy, których nie lubisz albo podkreślić zalety, z których jesteś dumna. Twoja twarz jest okrągła, więc chciałabyś ją nieco wyszczuplić? Wiemy, w jaki sposób osiągniesz ten efekt!

Najlepsza fryzura dla okrągłej twarzy, czyli jaka?

Okrągłą twarz łatwo rozpoznać: długość i szerokość są sobie równe, przez co sprawia ona wrażenie pulchnej. Inne cechy takiego kształtu to pełne policzki, dość szerokie czoło i niewyraźnie zarysowany podbródek. Dlatego styliści zdecydowanie odradzają fryzury, które kończą się na linii szczęki, a także proste grzywki i przedziałki po środku. Za to asymetryczne cięcia dodadzą Twojej twarzy lekkości!

Twoja fryzura powinna w naturalny sposób wyszczuplić twarz, dzięki czemu będziesz wyglądać delikatniej i bardziej kobieco. W naszej galerii znajdziesz najmodniejsze fryzury, idealnie dobrane do Twojej twarzy!  \

TOP 5 fryzur dla okrągłej twarzy

1/5
Copyright @instagram.com/chrissyteigen/
1/5

Przedłużony long bob

Taka fryzura to idealne rozwiązanie dla okrągłej twarzy. Spójrz tylko na Chrissy Teigen! Aby osiągnąć podobny efekt, zdecyduj się na cięcie w stylu przedłużonego bobu. Pamiętaj również o dodaniu włosom objętości!

2/5
Copyright @instagram.com/mirandakerr/
2/5

Asymetryczny przedziałek

Przedziałek z boku, jak u Mirandy Kerr, wizualnie rozdzieli okrągłą twarz po przekątnej i znacznie ją wyszczupli. Co więcej, ta sztuczka działa przy każdej długości włosów – nie wymaga cięcia!

3/5
Copyright @instagram.com/caradelevingne/
3/5

Zadziorna fryzura w stylu pixie

Tak naprawdę, krótkie cięcie w stylu pixie pasuje do każdego kształtu twarzy! Jednak, jeśli Twoim zadaniem jest jej wyszczuplenie, zapomnij o grzywce. Nastroszone, uniesione u nasady włosy dodadzą Twojej twarzy lekkości. Cara Delivingne wie, co robi!

4/5
Copyright @instagram.com/milakunism/
4/5

Wyprostowane, sięgające za ramiona

Proste włosy, sięgające do ramion lub dłuższe – jak u Mili Kunis – pozwolą obrysować okrągłą twarz, wyciągając ją i balansując wymiary. Wyprostuj pasma, aby uzyskać niezwykle elegancką fryzurę.

5/5
Copyright @instagram.com/emmastonefan05/
5/5

Luźny kok

Fryzura Emmy Stone to Twój najlepszy wybór na wieczór! Asymetryczna grzywka nie tylko wyszczupli twarz, ale też zwróci większą uwagę na obszar kości policzkowych i podkreśli usta.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.