rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty
ze świata urody

Rihanna ma dla fanek makijażu noworoczny prezent!

Do sprzedaży trafił nowy korektor. I to w 50 odcieniach!

Marta Cieplak 4 stycznia 2019 18:28
rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty

Rihanna nie próżnuje w nowym roku i zasypuje nas nowościami w ramach swojej makijażowej marki Fenty Beauty! Na jej Instagramie pojawił się filmik prezentujący najnowszy, płynny korektor, który jak mówi Riri, ma idealnie zatuszować sińce pod oczami. Ale to nie koniec rewelacji!

Fenty Beauty poszerza asortyment o korektory

Nowy korektor Pro Filtr Concealer będzie dostępny w aż 50 odcieniach! To o 10 więcej niż kultowego już podkładu, którym zachwyciła kobiety na całym świecie. Dlaczego? Okazuje się, że Rihanna w tym samym czasie poszerza równolegle linię Pro Filtr Foundation o... 10 odcieni. To zdecydowanie największy wybór na rynku! Dzięki tym dwóm produktom obiecuje cerę idealną – wygładzoną, w idealnym kolorze i bez cienia niedoskonałości. My jesteśmy na tak! Szczególnie, że zimą potrzebujemy silnego, makijażowego wsparcia!

Jakby tego było mało, królowa makijażu zdecydowała się stworzyć także nowy puder transparentny Pro Filtr Setting Powder w 8 odcieniach, które doskonale dopasują się do każdej karnacji i utrwalą makijaż na wiele godzin. Wszystkie kosmetyki mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu!

Fenty Beauty
Fot. Instagram@fentybeauty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy New Year!!! Get into the cure real quick! #PROFILTRCONCEALER coming January 11th.

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.