Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial
Metamorfozy gwiazd

„Mam ochotę być sobą” napisała Ewelina Lisowska pod swoim zdjęciem bez makijażu

Zobaczcie, jak piosenkarka wygląda na co dzień!

Marta Cieplak 22 listopada 2019 13:30
Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska to znana piosenkarka, które obecnie robi furorę w programie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie wciela się w najbardziej znane gwiazdy estrady w historii. Poddaje się w związku z tym często bardzo mocnej charakteryzacji, która zmienia ją nie do poznania. Podczas koncertów także nosi wyrazisty makijaż sceniczny i właściwie nie pokazuje się w wersji saute. Dlatego takim zaskoczeniem jest jej zdjęcie na Instagramie, do którego pozuje bez śladu podkładu i z widocznymi odrostami. Odważne posunięcie?

Ewelina Lisowska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną!” napisała pod zdjęciem.

Nie pomyliła się co do swoich obserwatorów! Zasypali ją komplementami i słowami wsparcia: „Fajnie, że jesteś taka prawdziwa. Bez tych 'ulepszaczy' i tej sztuczności, której jest pełno na instagramie”, „Gratuluję odwagi”, „Mało jest ludzi, którzy pokazują kim są naprawdę ❤️ dlatego wielki szacunek”, „Jesteś piękna i masz Wielkie ❤️”, „Jesteś taka piękna” - piszą.

Największą uwagę fanów przyciągnęły jednak brwi Eweliny, które faktycznie wyglądają perfekcyjnie! I to dowód na to, że zadbane brwi stanowią idealną ramę dla całego makijażu lub... jego braku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego wieczoru 💋

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

A taką Ewelinę znaliśmy do tej pory:-) 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?