Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial
Metamorfozy gwiazd

„Mam ochotę być sobą” napisała Ewelina Lisowska pod swoim zdjęciem bez makijażu

Zobaczcie, jak piosenkarka wygląda na co dzień!

Marta Cieplak 22 listopada 2019 13:30
Ewelina Lisowska
Fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska to znana piosenkarka, które obecnie robi furorę w programie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie wciela się w najbardziej znane gwiazdy estrady w historii. Poddaje się w związku z tym często bardzo mocnej charakteryzacji, która zmienia ją nie do poznania. Podczas koncertów także nosi wyrazisty makijaż sceniczny i właściwie nie pokazuje się w wersji saute. Dlatego takim zaskoczeniem jest jej zdjęcie na Instagramie, do którego pozuje bez śladu podkładu i z widocznymi odrostami. Odważne posunięcie?

Ewelina Lisowska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Dodaję to zdjęcie, bo mam ochotę być sobą. Mieć te wszystkie siniaczki, zaczerwienienia, przesuszone usta, odrost na włosach i wszelkie inne ludzkie mankamenty. Dodaję to zdjęcie, bo jest Was tu już 250.000! Wiem, że mam niesamowicie kochanych obserwatorów, którzy wiedzą czym jest kultura wypowiedzi i szacunek do drugiego człowieka. Dziękuję, że jesteś ze mną!” napisała pod zdjęciem.

Nie pomyliła się co do swoich obserwatorów! Zasypali ją komplementami i słowami wsparcia: „Fajnie, że jesteś taka prawdziwa. Bez tych 'ulepszaczy' i tej sztuczności, której jest pełno na instagramie”, „Gratuluję odwagi”, „Mało jest ludzi, którzy pokazują kim są naprawdę ❤️ dlatego wielki szacunek”, „Jesteś piękna i masz Wielkie ❤️”, „Jesteś taka piękna” - piszą.

Największą uwagę fanów przyciągnęły jednak brwi Eweliny, które faktycznie wyglądają perfekcyjnie! I to dowód na to, że zadbane brwi stanowią idealną ramę dla całego makijażu lub... jego braku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego wieczoru 💋

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

A taką Ewelinę znaliśmy do tej pory:-) 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.