Dorota Szelągowska
Fot. Instagram @dotindotin
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu! Ale fani zwracają uwagę tylko na jej towarzysza

Kim jest przystojniak ze zdjęcia?

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2018 21:01
Dorota Szelągowska
Fot. Instagram @dotindotin

Prowadząca program Dorota was urządzi rzadko udziela wywiadów, zaś na salonach nie pojawia się niemal wcale. Jej jedynym kontaktem z fanami są media społecznościowe. To za ich pośrednictwem dokumentuje swoje życie prywatne, m.in. pokazuje wnętrza mieszkania w Warszawie oraz domu na Warmii, który wykończyła dopiero w tegoroczne wakacje. To właśnie w nim prezenterka spędziła minione święta Bożego Narodzenia, zaś jedno ze zdjęć, na którym córka Katarzyna Grocholi pozuje bez makijażu, szczególnie przyciągnęło uwagę jej obserwatorów!

Dorota Szelągowska bez makijażu w domu na Warmii

Dorota Szelągowska wraz z rodziną i przyjaciółmi przebywa obecnie w domu z basenem na Warmii, w którym spędzi najprawdopodobniej Sylwestra. Na zdjęciu, które szeroko komentowali jej fani, prezenterka pozuje bez makijażu. Na fotografii nie jest jednak sama, co również zwróciło uwagę jej obserwatorów!

„Nawet bez makijazu wygladasz super”, „Oczy macie piękne. Takie błyszczące Węgliki”, „Dorotko, zawsze wygladasz rewelacyjnie, masz piekna twarz”, podkreślali rozentuzjazmowani fani.

Kim jest mężczyzna u boku Doroty Szelągowskiej na zdjęciu?

Niestety, na to pytanie próżno szukać odpowiedzi w komentarzach pod zdjęciem. Dorota Szelągowska nie wyjawiła czy jest to jej mąż, którego skrzętnie ukrywa przed światem czy może bliski przyjaciel. O ukochanym córki Katarzyny Grocholi wiadomo niewiele. Prowadząca program Dorota was urządzi opowiedziała o nim tylko raz, w wywiadzie dla Twojego stylu, którego udzieliła w tym roku.

„Mój mąż jest unikalnym dowodem an to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”, zachwycała się wówczas Dorota Szelągowska.

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia, wypada się jedynie domyślać...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#niezgublotek @c_rejsel #warmia #przyjacieleirodzina #bezmejkapu

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?