Nowa fryzura Doroty Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias
o tym się mówi!

Dorota Gardias pokazała się w nowej fryzurze na Instagramie!

Jak oceniacie jej nowy look?

Wiktoria Oskroba 11 maja 2023 12:30
Nowa fryzura Doroty Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias

Coraz cieplejszy, wiosenny klimat zachęca do zmian, a może nawet metamorfozy w naszym codziennym look'u. Najczęściej wybieramy nowe stylizacje, makijaż, albo... odświeżoną fryzurę. Szczególnie inspirują nas do tego gwiazdy, które zawsze są na czasie z najnowszymi trendami.

Tym razem na nas wrażenie zrobił nowy shortcut Doroty Gardias. Znana prezenterka pochwaliła się ostatnio swoją nową fryzurą na Instagramie. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo twarzowo i z klasą.

ZOBACZ TAKŻE: Manicure na wiosnę/lato 2023 : kolorowy french

Trendy wiosna 2023: nowa fryzura Doroty Gardias

Jako dziennikarka, prezenterka i fotomodelka, Gardias szczególnie dba o swój wizerunek, a starannie wystylizowane krótkie włosy to już niemal jej wizytówka. Do niedawna nosiła nieco dłuższego "boba". Teraz jej wiosenna fryzura jest krótsza i pocieniowana, dzięki czemu ma większą objętość. Nabrała świeżości i lekkości, a na dodatek jest "z pazurem". To zdecydowanie udana metamorfoza!

Jej krótki filmik na Instagramie zebrał falę pozytywnych komentarzy, co wcale nas nie dziwi. 

A Wy skusicie się na taką metamorfozę?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.