Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Ze świata urody

Poznaj sekrety diety i treningu Julii Wieniawy!

Co prócz glutenu, wyeliminowała gwiazda?

Marta Cieplak 12 lipca 2020 15:31
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Julia Wieniawa bez wątpienia ma idealną figurę – niesamowicie szczupłe nogi i płaski, wyrzeźbiony brzuch to jednak nie wszystkie jej atuty! Aktorka, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, a na Instagramie ma już 1,7 mln obserwatorów, jest wzorem dla wielu młodych kobiet w Polsce. Słuchają jej nie tylko w kwestii mody i dbania o urodę, ale także diety i ćwiczeń. 

Dieta Julii Wieniawy w 2020

Julia Wieniawa otwarcie mówi o tym, że choruje na niedoczynność tarczycy i przy okazji uświadamia, że podstawą w tym wypadku jest przyjmowanie właściwych leków. Trzeba jednak trzymać także dietę, bo znacznie szybciej i łatwiej się wtedy tyje... Dlatego Julia przestrzega kilku prostych zasad, o których pisała na swoim Instagramie.

Prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale widzę efekty. Dobra jest też ciepła woda z cytryną rano na czczo. 

Jednak żeby nie dać się zwariować, Julia wyznaje zasadę, że przydaje się raz w tygodniu tzw. cheat day. Co to takiego? To dzień, w którym można zjeść rzeczy na co dzień zakazane w diecie!

Cheat day na restauracje i słodkości robię sobie raz w tygodniu i to mi wystarcza.

Trening Julii Wieniawy w 2020

Mówi się, że młoda aktorka ma najładniejsze nogi w polskim show-biznesie! Czemu to zawdzięcza?

Staram się często ćwiczyć. Jeżeli nie mam czasu, to chociaż na zajęcia intensywnej jogi chodzę. A tak to staram się z trenerką ćwiczyć, minimum dwa razy w tygodniu, aczkolwiek ostatnio było ciężko, bo miałam dużo pracy, wyjazdów. Więc jak tylko byłam na wakacjach na Mazurach to jeździłam, pływałam. Ciągle staram się być w ruchu. Natomiast dieta jest podstawą.

Jak widać takie połączenie rzeczywiście działa – boskie ciało Julii Wieniawy mówi samo za siebie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home workout

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.