endermologia
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

#Bodygoals w tym sezonie? Wymodelowana sylwetka i jędrna skóra!

Indywidualnie dobrane programy zabiegów na ciało hitem tej wiosny!

Artykuł sponsorowany 30 maja 2022 14:24
endermologia
Fot. materiały prasowe

U progu sezonu wakacyjnego chcemy jak najlepiej czuć się w swoim ciele i świetnie wyglądać w pięknych letnich sukienkach, szortach i… kostiumach kąpielowych. Marzenia o świetnej sylwetce pomagają dziś spełniać zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które stają się idealnym dopełnieniem zdrowego stylu życia i holistycznego dbania o zdrowie i urodę. Jakim hitom warto przyjrzeć się bliżej tej wiosny?

Opcji na rynku jest mnóstwo, ale obserwujemy wyraźną tendencję zmierzania w kierunku łączenia skuteczności z… przyjemnością. Zmęczeni miesiącami pandemii i trudnymi myślami o sytuacji na świecie, szukamy ucieczki i właśnie w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii często znajdujemy ten czas tylko dla siebie. Jeśli właśnie tam możemy skorzystać ze skutecznych, nowoczesnych zabiegów, które przy okazji nie są turboinwazyjne, nie wymagają rekonwalescencji – to korzystamy z nich z wielką przyjemnością.

Takie podejście do kosmetologii i medycyny estetycznej, czyli ofertę najnowocześniejszych zabiegów na twarz i ciało, znaleźliśmy w nowym miejscu na mapie health&beauty Warszawy – w IDEAL Beauty Clinic przy ul. Giełdowej 4.

aneta-bieniek
Fot. materiały prasowe

W naszej klinice łączymy atmosferę harmonii, wyciszenia i relaksu z topową ofertą kosmetologiczną i estetyczną. Kameralna, kojąca przestrzeń daje odpocząć zmysłom, a oferowane zabiegi regenerują ciało i spełniają marzenia… o idealnej sylwetce czy gładkiej, odmłodzonej i rozświetlonej skórze – mówi Aneta Bieniek, założycielka IDEAL Beauty Clinic. W naszej ofercie koncentrujemy się na nieinwazyjnych zabiegach, indywidualnie dobieranych przez nasze ekspertki do potrzeb Pacjentów. Widzimy skuteczność tych działań, a jednocześnie dajemy naszym Gościom poczucie głębokiego relaksu i miłego oderwania od codzienności – podkreśla Aneta Bieniek.

Jakie zabiegi przykuwają szczególną uwagę właśnie teraz?

Endermologia LPG to jeden z highlightów IDEAL Beauty Clinic i wcale się nie dziwimy – podczas tego zabiegu specjalnie dobrane głowice dogłębnie stymulują tkanki skóry, reaktywując metabolizm komórkowy. Ten wyjątkowo skuteczny zabieg modeluje i ujędrnia sylwetkę, widocznie redukuje cellulit, przywracając skórze jędrność i sprężystość. Przed sezonem bikini to wszystko, czego oczekujemy od dobrej propozycji w klinice beauty.

ideal-beauty-clinic
Fot. materiały prasowe

Zupełnie inną technologię wykorzystuje urządzenie Storz. Tu pierwsze skrzypce odgrywa fala akustyczna, która uwalnia substancje aktywne biologicznie i pobudza przepływ krwi we wszystkich warstwach skóry. Zabieg ten redukuje cellulit nawet w zaawansowanym stadium, redukuje miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, doskonale modeluje ciało i stymuluje mięśnie.

W IDEAL Beauty Clinic bardzo ciekawą propozycją jest również Alma SpaDeep – zabieg, który poprzez intensywną (indywidualnie dobieraną) energię fal rozgrzewa warstwy skóry, przebudowując ją na różnych głębokościach. Poprawia kształt i kontury wybranych ciała, napręża, wygładza, modeluje i ujędrnia skórę. Brzmi jak #beachbody w pakiecie? Tak właśnie jest!

ideal-beauty-clinic
Fot. materiały prasowe

Sylwetka marzeń… w tym sezonie nie musi pozostawać w sferze marzeń. Nasze mniejsze i większe cele możemy śmiało realizować przy wsparciu najlepszych technologii w rękach ekspertów – to wszystko w pakiecie z doskonałą atmosferą znajdziecie w IDEAL Beauty Clinic.

Materiał powstał z udziałem marki ITP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.