alicja-wegorzewska chuda 2020
Fot. East news
Metamorfozy gwiazd

Co za metamorfoza! Alicja Węgorzewska schudła 25 kg! 

Jak udało jej się to osiągnąć?

Marta Cieplak 16 grudnia 2020 17:30
alicja-wegorzewska chuda 2020
Fot. East news

Alicja Węgorzewska to jedna z najbardziej znanych polskich śpiewaczek operowych. Przez lata zmagała się nadwagą, choć nadmierne kilogramy doskonale tuszowała obszernymi sukniami z lejących się materiałów. Na dietę przeszła na początku 2019 roku i potem raz chudła, raz tyła. Ale teraz, po pandemii, wygląda doskonale. Mówi się, że schudła już 25 kg. Jak to zrobiła?

Dieta Alicji Węgorzewskiej – wielka metamorfoza

Okazuje się, że ma tutaj żadnego magicznego sposobu, po prostu śpiewaczka zrezygnowała z niezdrowego jedzenia i przeszła na dietę, regularnie kontrolując to, co je. W tym roku w rozmowie z redaktorem naczelnym Plejady po świętach wielkanocnych wyznała:

Miałam taki okres, gdzie wyznawałam to, że jestem niezniszczalna, ale ostatnio badam się i bardzo się cieszę, gdyż okazało się, że o parę rzeczy trzeba zadbać i jestem w trakcie. Z wielkim pietyzmem podchodzę do tego, co jem, jak wygląda moja dieta, ile śpię i jak wygląda mój dzień pracy. Zamierzam to kontynuować.

Teraz chyba też nadal bardzo uważa, na to, co je, bo jej figura jest z każdym miesiącem coraz szczuplejsza. Można było to podziwiać podczas nagrań do programu Jaka to melodia, gdzie gwiazda wystąpiła w czarnej, dopasowanej sukni z głębokim dekoltem. Wyglądała doskonale! Tylko spójrzcie na to wcięcie w talii!

wegorzewska-metamorfoza-2020
Fot. East News

Popatrzcie tylko na tę talię!

Równie dobrze wyglądała w mniej okazalej kreacji, pozując fotografom na ściance:

wegorzewska-metamorfoza
Fot. East News

Dla porównania publikujemy także starsze zdjęcia śpiewaczki, jeszcze zanim zaczęła się odchudzać. Widać różnicę!

ileschudla-alicja-wegorzewska-2020
Fot. East News

ileschudla-alicja-wegorzewska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.