alicja-wegorzewska chuda 2020
Fot. East news
Metamorfozy gwiazd

Co za metamorfoza! Alicja Węgorzewska schudła 25 kg! 

Jak udało jej się to osiągnąć?

Marta Cieplak 16 grudnia 2020 17:30
alicja-wegorzewska chuda 2020
Fot. East news

Alicja Węgorzewska to jedna z najbardziej znanych polskich śpiewaczek operowych. Przez lata zmagała się nadwagą, choć nadmierne kilogramy doskonale tuszowała obszernymi sukniami z lejących się materiałów. Na dietę przeszła na początku 2019 roku i potem raz chudła, raz tyła. Ale teraz, po pandemii, wygląda doskonale. Mówi się, że schudła już 25 kg. Jak to zrobiła?

Dieta Alicji Węgorzewskiej – wielka metamorfoza

Okazuje się, że ma tutaj żadnego magicznego sposobu, po prostu śpiewaczka zrezygnowała z niezdrowego jedzenia i przeszła na dietę, regularnie kontrolując to, co je. W tym roku w rozmowie z redaktorem naczelnym Plejady po świętach wielkanocnych wyznała:

Miałam taki okres, gdzie wyznawałam to, że jestem niezniszczalna, ale ostatnio badam się i bardzo się cieszę, gdyż okazało się, że o parę rzeczy trzeba zadbać i jestem w trakcie. Z wielkim pietyzmem podchodzę do tego, co jem, jak wygląda moja dieta, ile śpię i jak wygląda mój dzień pracy. Zamierzam to kontynuować.

Teraz chyba też nadal bardzo uważa, na to, co je, bo jej figura jest z każdym miesiącem coraz szczuplejsza. Można było to podziwiać podczas nagrań do programu Jaka to melodia, gdzie gwiazda wystąpiła w czarnej, dopasowanej sukni z głębokim dekoltem. Wyglądała doskonale! Tylko spójrzcie na to wcięcie w talii!

wegorzewska-metamorfoza-2020
Fot. East News

Popatrzcie tylko na tę talię!

Równie dobrze wyglądała w mniej okazalej kreacji, pozując fotografom na ściance:

wegorzewska-metamorfoza
Fot. East News

Dla porównania publikujemy także starsze zdjęcia śpiewaczki, jeszcze zanim zaczęła się odchudzać. Widać różnicę!

ileschudla-alicja-wegorzewska-2020
Fot. East News

ileschudla-alicja-wegorzewska
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.