Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. East News
Ze świata urody

Agnieszka Woźniak-Starak podpisała lukratywny kontrakt reklamowy!

Wiemy jakie produkty będzie polecać i ile na tym zarobi!

Marta Cieplak 10 kwietnia 2018 14:30
Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak podpisała niedawno kontrakt reklamowy z producentem kosmetyków do makijażu Semilac. Tym samym dołącza do Margaret, która jest ambasadorką marki już od roku. Jak myślicie, stworzą ciekawym duet?

Agnieszka Woźniak-Starak ambasadorką Semilac

Styl Agnieszki jest szeroko omawiany w mediach i kopiowany przez Polki. Dziennikarka słynie też z pięknego, stylowego makijażu. Dlatego jej wybór na nową ambasadorkę jest w pełni zrozumiały. Dzięki temu, że będzie pełnić tę rolę razem z Margaret, gwarantuje firmie dotarcie do szerokiego grona kobiet.

„Jako marka niezwykle cenimy sobie długofalowe współprace oparte na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Dlatego było dla nas jasne, że Margaret pozostanie ambasadorką marki lakierów hybrydowych Semilac. W tym roku postanowiliśmy zaangażować również Agnieszkę Woźniak-Starak, która podobnie jak Margaret jest uosobieniem nowoczesnej, silnej i świadomej kobiety. Obie Panie znane są z tego, że sięgają po sprawdzone marki, wyróżniające się wysoką jakością. Razem tworzą energetyczny i kolorowy duet, który doskonale odzwierciedla charakter naszej marki i podkreśla jej profesjonalizm. Panie prywatnie bardzo się lubią i z pewnością zaskoczą nas w tym roku niejednym wspólnym projektem dla Semilac! ” mówi Joanna Mączka, dyrektor marketingu firmy Nesperta, właściciela marki Semilac.

Co o współpracy mówią same ambasadorki?

„Nasze codzienne życie pełne jest wyzwań zawodowych i błysku fleszy. Każdego dnia pracujemy na najwyższych obrotach, ponieważ kochamy to, co robimy. Uwielbiamy czuć się pięknie i kobieco. To dodaje nam pewności siebie i pomaga stawiać czoła wyzwaniom. Cieszymy się na wspólne działania i jesteśmy przekonane, że będziemy dobrze się bawić„ przyznają Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak.

Ile na reklamie zarobi Agnieszka Woźniak-Starak?

Dziennikarka rozpocznie współpracę z Semilac od reklamowania lakierów i pomadek do ust, które są nowością w portfolio marki. A z końcem roku mają wejść kolejne nowości, których będzie twarzą. W mediach krążą informacje o tym, ile Agnieszka Woźniak-Starak zarobiła na tej współpracy – mówi się nawet o 300 tysiącach złotych! To zawrotna kwota, choć nie najwyższa w tej kategorii. Za podobny kontrakt Edyta Górniak dostała bowiem prawie milion! Ale i tak gratulujemy i czekamy na efekty współpracy.

Te pomadki będzie reklamować Agnieszka Woźniak-Starak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…