To prosty sposób na wyjątkowy prezent

Gabriela Łaskowska 20 grudnia 2018 15:58

Tradycja wysyłania kartek świątecznych powoli przemija. Jej początki sięgają aż 1841 roku. Pierwsza kartka została stworzona przez Thomasa Sturrocka. Początkowo były one wykonywane ręcznie. Obecnie cała korespondencja odbywa się przez Internet. Młodsze osoby niestety nie znają uczucia otwierania zaklejonej koperty, w której znajduje się pięknie zdobiona kolorowa kartka z życzeniami. Nie tylko otrzymywanie ich sprawia ogromną radość. Proces tworzenia i wypisywania ich może być równie przyjemny.

Zwyczaj ten jest niezwykle piękny. Dzięki niemu w prosty sposób możemy sprawić przyjemność naszym bliskim i pokazać, że pamiętamy o nich w tym szczególnym okresie. Zainspiruj się i obdaruj swoją rodzinę wyjątkowymi kartkami bożonarodzeniowymi! 

1/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
1/6

Ręcznie wykonana kartka również może wyglądać bardzo glamour!

2/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
2/6

Akwarelowe obrazki idealnie pasują do klimatu świątecznego.

3/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
3/6

A może coś bardziej zaawansowanego? Kartka wykonana metodą quilling zachwyci wszystkich!

4/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
4/6

Naturalne materiały i elementy roślinne to ciekawy pomysł na świąteczną kartkę.

5/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
5/6

Kartka ozdobiona kolorowymi rysunkami będzie wyglądać bardzo uroczo. Pamiętaj, że całość będzie wyglądać nawet lepiej, jeśli nie będą one idealne.

6/6
kartki świąteczne
Copyright @ADOBE STOCK
6/6

Graficzna kartka, to coś idealnego dla fanów minimalizmu.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.