marcelina-zawadzka-muzeum-selfie-8
Fot. Instargram: @marcelina_zawadzka
o tym się mówi

Marzysz o idealnym selfie? Zrobisz je w warszawskim muzeum selfie!

To miejsce trzeba odwiedzić! Marcelina Zawadzka zrobiła tam najlepsze zdjęcia…

Redakcja VIVA! 8 października 2020 18:15
marcelina-zawadzka-muzeum-selfie-8
Fot. Instargram: @marcelina_zawadzka

Selfie Museum Warsaw to naprawdę wyjątkowe miejsce! Można tu zrobić sobie najbardziej oryginalne zdjęcie - selfie właśnie. Ale Muzeum Selfie to coś więcej! Królują tu ekspozycje, które wykorzystują różne zludzenia optyczne - nawet jeśli nie jesteś fanem robienia selfie, możesz spędzić w muzeum świetny czas. Tego typu obiekty powstają na całym świecie. Teraz przyszedł czas na Polskę. Muzeum znajduje się w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 80/82. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-21:00 i w soboty i niedziele w godzinach 10:00-21:00.

Ile kosztuje wstęp do muzeum? W tygodniu bilet normalny ma cenę 36 zł, a ulgowy 30 zł. W weekendy ceny są wyższe: normalny bilet kosztuje 42 zł, ulgowy 36 zł. Przestrzeń muzeum mozna też wynająć na sesję zdjęciową - taka opcja kosztuje 400 zł za godzinę.

Marcelina Zawadzka w Muzeum Selfie

Jak się okazuje Selfie Museum Warsaw spodobało się gwiazdom, które znane są ze świetnych selfie. Marcelina Zawadzka, którą na Instagramie obserwuje aż 581 tysięcy followersów, wybrała się do muzeum, a selfie z wizyty (jakże mogłoby być inaczej, w końcu mowa o muzeum selfie!) wrzuciła na swój profil na Instagramie. Zdjęcia z wizyty w muzeum opatrzyła komentarzem:

Ale freaky miejscówka 🦹🏼‍♀️🧝🏼‍♀️🧠Byłam tam dziś 1-szy raz i chetnie wrócę ponownie 🙌🏻

Jak wygląda przestrzeń w muzeum? Trzeba przyznać, że scenografia prezentuje się naprawdę imponująco!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.