Polskie WAGs - zony i dziewczyny pilkarzy euro
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @celiajaunat, @marina_official, @dominikagrosicka
o tym się mówi

Polskie WAGs, które trzeba znać! Lewandowska, Marina i Celia to nie wszystko!

Oto dziewczyny, o których będzie teraz głośno…

Redakcja VIVA! 14 czerwca 2021 15:30
Polskie WAGs - zony i dziewczyny pilkarzy euro
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba, @celiajaunat, @marina_official, @dominikagrosicka

Euro 2020 ruszyło! Już dziś pierwszy mecz polskiej reprezentacji - na stadionie w Sankt Petersburgu polscy piłkarze zagrają z drużyną Słowacji o godzinie 18:00 polskiego czasu. Cała Polska będzie im kibicować przed telewizorami, ale na trybunach na pewno nie zabraknie najważniejszych dla piłkarzy osób - ich żon, narzeczonych i dziewczyn! Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Celia Jaunat to tylko trzy najbardziej znane z poslich WAGs. A kim są inne towarzyszki życia polskich piłkarzy? Jak pary się poznaly? Jaka jest historia ich miłości? Czy mają dzieci i czym polskie WAGs się zajmują? Oto polskie WAGs, o których będzie teraz głośno!

Zobacz także: Sekrety stylu Celii Jaunat, partnerki Grzegorza Krychowiaka!


Euro 2020 - polskie WAGs - Anna Lewandowska

Historia miłości Anny i Roberta sięga 2007 roku, kiedy podczas obozu dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach Ania i Robert się poznali. Była to miłość od pierwszego wejrzenia - tak przyznali oboje na łamach VIVY! Po kilku latach, 22 czerwca 2013 roku wzięli ślub. W 2017 roku na świat przyszła Klara, ich pierwsza córka. Drugie maleństwo urodziło się w 2020 roku.

Lewandowska z powodzeniem rozwija swoją karierę - ma swoją markę i jest uznaną i niezwykle popularną w Polsce trenerką, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 3,6 miliona followersów.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich związku?

Euro 2020 - polskie WAGs - Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko- Szczęsna od lat buduje swoją własną karierę - jest piosenkarką, odnoszącą spore sukcesy. Profil Mariny na Instagramie obserwuje aż 746 tysięcy followersów! Związek ze Szczęsnym sprawił, że razem stali się prawdziwą polską power couple. Małżeństwem są od maja 2016 roku, a w czerwcu 2018 roku urodził się ich synek Liam.

I choć na pewno Anna Lewandowska do tej pory uważana była za „najważniejszą” z polskich WAGs, to właśnie Marina Łuczenko-Szczęsna uznana została przez magazyn Daily Mail za „królową” polskich WAGs! W Daily Mail pojawiła się lista, na której znalazły się 24 żony i dziewczyny najsłynniejszych piłkarzy z całej Europy. To właśnie Marinie przypadł zaszczytny tytuł.

Euro 2020 - polskie WAGs - Celia Jaunat-Krychowiak

Celia i Grzegorz Krychowiak prowadzą luksusowe życie. Na swoim Instagramie żona polskiego piłkarza ma ponad 175 tysięcy followersów. Jest prawdziwą ikoną stylu - jej looki naśladują kobiety nie tylko w Polsce, ale także jej rodzinnej Francji.

Para poznała się, gdy on miał 21 lat, a ona 19. Celia była studentką zarządzenia i marketingu i pracowała w salonie z luksusowym wyposażeniem do łazienek. Grzegorz szukał… kafelków. W 2017 roku para zaręczyła się na Bora-Bora, a w grudniu 2019 wzięła ślub.
 

Euro 2020 - polskie WAGs - Lana Rybus

Lana i Maciej Rybus wzięli ślub w marcu 2018 roku (zaręczyny odbyły się na początku 2018 roku), a poznali się w 2017 roku w moskiewskiej restauracji, w której Lana była menadżerem. Szybko doczekali się dwóch synów – Roberta i Adriana. Najmłodszy przyszedł na świat w styczniu 2021. Lana ma 26 lat i swój czas poświęca rodzinie, ale jest aktywna w mediach społecznościowych, na Instagramie ma ponad 215 tysięcy followersów.

Euro 2020 - Polskie WAGs - Dominika Grosicka

Dominika i Kamil Grosiccy mają za sobą trochę miłosnych problemów. Są ze sobą z przerwą - na pewnym etapie Dominika zakończyła związek na rok, ale para wróciła do siebie. W 2011 roku wzięli ślub. Mają wspólną córkę Maję, ale wychowują też razem syna Dominiki z poprzedniego związku. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 144 tysiące followersów.

Euro 2020 - Polskie WAGs - Julia Nowak

Julia Nowak to narzeczona Jana Bednarka - para spodziewa się dziecka. Bednarek poznał swoją wybrankę przez internet - napisał do niej na Snapchacie. Po raz pierwszy spotkali się na meczu Polska-Kazachstan w 2017 roku. W lipcu 2020 roku piłkarz oświadczył się Julii podczas wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Julia ukończyła liceum plastyczne na kierunku grafika komputerowa. Jest modelką, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 106 tysięcy fanów.

Euro 2020 - polskie WAGs - Matilde Rossi

Żoną Łukasza Skorupskiego jest Włoszka Matilde Rossi. Rossi była modelką, ale teraz poświęca się dbaniu o rodzinę i… trenowaniu psów. Para pobrała się w 2017 roku. W 2018 roku urodził się ich synek. Matilde cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Jej profil śledzi blisko 240 tys. użytkowników.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.