Statek nie będzie potrzebny

Marta Baran 10 czerwca 2019 19:21

Promem, samolotem, a może pieszo? Tak, to nie pomyłka, dotarcie na wyspę wcale nie musi być uzależnione od środków lokomocji. Na świecie istnieją wyspy, na które można się dostać bez problemu idąc tam na piechotę – a jest to możliwe podczas odpływów. W czasie wakacji, gdy będziesz we Francji, Japonii, Szkocji albo w Tajlandii możesz wybrać się w te miejsca, aby zaobserwować niesamowite zjawisko odpływów wody. Koniecznie zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej o tych niesamowitych zakątkach!  

1/5
Najpiękniesze wyspy na które można dostać się pieszo
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

Enoshima, Japonii
Miejsce, które co roku przyciąga tłumy turystów z całego świata, znajduje się niedaleko Tokio. Niewielka wyspa jest połączona mostem z pobliskim miastem Fujisawa, jednak podczas odpływów można dostać się tam przez odsłonięty ląd!

2/5
Najpiękniesze wyspy na które można dostać się pieszo
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

Mont Saint–Michel, Francja
Klasztor na wodzie robi ogromne wrażenie na zdjęciach, a na żywo jest jeszcze bardziej bajkowo. Został wybudowany na stałym lądzie, z biegiem czasu miejsce zmieniło się w wyspę. Przez wielu miejsce jest nazywane – cudem Zachodu.

3/5
Najpiękniesze wyspy na które można dostać się pieszo
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

Eileen Tioram, Szkocja
Wyspa znajduje się na jeziorze Loch Moidart, na którą można dostać się po kamiennej ścieżce. Jeśli planujesz w te wakacje odwiedzić Wielką Brytanię, warto wybrać się w to miejsce!

4/5
Najpiękniesze wyspy na które dostaniesz się pieszo
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

Haji Ali Dargh, Indie
To jedno z ważniejszych miejsc dla ludności muzułmańskiej, znajdujące się nad brzegiem Morza Arabskiego. Haji Ali Dargh to meczet na wodzie, na którą prowadzi grobla która podczas przypływów jest zalewana.

5/5
Najpiękniesze wyspy na które można dostać się pieszo
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

Koh nang Yuan, Tajlandia
Wyspa jest uznawana za jedną z piękniejszych na świecie i stanowi część Ko Tao – jednak można się tam dostać tylko podczas odpływów wody.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.