Gdzie wybrać się na majówkę? Warszawa, Kraków, Sopot, Wrocław
Fot. STOCK ADOBE
MAJÓWKA 2019

Majówka w mieście – spędź ją w największych miastach Polski

Oto najlepsze wydarzenia, na które warto się wybrać!

Marta Baran 25 kwietnia 2019 15:30
Gdzie wybrać się na majówkę? Warszawa, Kraków, Sopot, Wrocław
Fot. STOCK ADOBE

Nie macie jeszcze planów na długi weekend? Niekoniecznie trzeba wyjeżdżać za miasto, aby dobrze się bawić. Jeśli mieszkacie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście lub w ich pobliżu, możecie wybrać się w wiele miejsc. Koncert, piknik, pokaz fontann, a może mecz? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wrocław

Nocny Targ Tęczowa

(01.05 - 05.05)

To nowość na mapie Wrocławia. Przy ulicy Tęczowej 65 zostanie zorganizowany targ, podczas którego będzie można spróbować wyśmienitego jedzenia i skorzystać ze strefy relaksu oglądając filmy pod gołym niebem. Ponadto, jeśli lubicie koncerty, koniecznie musicie tam być! Będzie ich tam naprawdę sporo.

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Hydroplan Beach Bar

(26.04 – 30.09)

Już w ten weekend mieszkańcy Wrocławia będą mogli wybrać się na otwarcie zorganizowanego pikniku w południowo-zachodniej części miasta. Przy ulicy Kunickiego trwają przygotowania do otwarcia przestrzeni, która zajmie ponad hektar. Na co można liczyć? Organizatorzy przewidują atrakcje dla wszystkich, dorosłych, ale również dzieci. Na terenie imprezy znajdą się sceny, strefa gastronomiczna oraz miejsce do zabaw dla najmłodszych. Macie inne plany? Bez obaw. Hydroplan Beach Bar rusza 27.04 i potrwa aż do 30.09!

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Gdzie spędzić majówkę we Wrocławiu?
Fot. STOCK ADOBE

Sopot

Sopocka Majówka 2019

(01.05 - 05.05)

To impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Tegoroczny program ma do zaoferowania pokazy filmowe, spektakle teatralne, koncerty, pikniki i wiele więcej! Tematem przewodnim w tym roku jest okres dwudziestolecia międzywojennego.

Dokładny program wydarzenia znajdziecie tutaj.

Gdzie spędzić majówkę w mieście - Sopot
Fot. STOCK ADOBE

Kraków

Koncert OFF Scena

(27.04 – 03.05)

Lubicie koncerty? Mamy dla Was propozycję na spędzenie niesamowitej majówki właśnie na nich! W klubie ZetPeTe czekać będzie na Was mnóstwo muzycznych niespodzianek. Od 27 kwietnia do 3 maja w klubie zostaną zorganizowane koncerty muzyki alternatywnej. Nie zabraknie polskich oraz zagranicznych artystów!

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Gdzie spędzić majówkę w Krakowie?
Fot. STOCK ADOBE

Warszawa

Otwarcie Multimedialnego Parku Fontann

(01.05 –03.05)

Sezon na pokaz fontann zbliża się wielkimi krokami! W tym roku inauguracja będzie miała trwała od 1 do 4 maja. Co roku Multimedialny Park Fontann przyciąga tysiące Warszawiaków, a także turystów. Nie zabraknie barw, dźwięków i efektów specjalnych!

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Gdzie spędzić majówkę w mieście - Warszawa
Fot. STOCK ADOBE

Finał Pucharu Polski

(02.05)

Czy jest lepszy pomysł na majówkę dla miłośników sportu niż mecz? W tym roku 2. maja odbędzie się mecz o Puchar Polski na Stadionie Narodowym! Cena biletu to koszt około 30 -40 zł, w zależności od sektora. Jesteście zainteresowani?

Bilety i więcej informacji na oficjalnej stronie portalu Łączy Nas Piłka.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.