Odkrywaj również polskie marki

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 lipca 2021 15:27

Kwarantanna spowodowana koronawirusem dotknęła nawet największych domatorów. Przymusowe odosobnienie, niemożność swobodnego przemieszczania się i podróżowania sprawiła, że teraz każdy z nas marzy o wakacjach. Choć będą one z pewnością inne niż dotychczas, nie należy nastawiać się negatywnie. Wybierając miejsce na wyczekany urlop, warto rozejrzeć się za lokalnymi atrakcjami. By wesprzeć polski biznes, warto sięgnąć również po polskie marki, które towarzyszą nam w wakacyjnych przygodach.

Podróże po Polsce nie muszą być nudne!

Czy zastanawiałaś się, jak dobrze znasz Polskę, albo chociażby województwo, w którym mieszkasz? Coroczne wakacje planujemy zwykle z wyprzedzeniem, szukając odległych destynacji, które mają zachwycać egzotyczną przyrodą i odmienną kulturą. To pasjonujące i bardzo rozwijające, lecz w tym roku większość z nas zdecyduje się raczej na spędzenie wakacyjnych miesięcy w kraju. Czy oznacza to, że lato nie będzie w tym roku udane? Nic bardziej mylnego! Odkryj lokalne atrakcje, szukając nietypowych miejsc w swojej okolicy lub zaspokój pragnienie podróżowania, zwiedzając Polskę.

Czy wiesz, że:

  • To właśnie na terenie naszego kraju znajduje się geograficzny środek Europy?
  • W Polsce znajduje się piramida, w której, na wzór egipskich faraonów, zostali pochowani ludzie?
  • Mamy most, który nie ustępuje niczym mostom w Czarnogórze czy Serbii i można z niego skakać na bungee?
  • Na terenie Polski znajdują się dwa lazurowe jeziora?
  • Stonehenge to nie jedyny kamienny krąg w Europie? W Polsce znajduje się podobny!

Spragniona podróży? Wybieraj polskie marki

Odkrywając Polskę lokalnie lub podróżując po kraju, warto wesprzeć gospodarkę, kupując również produkty wytworzone w jego granicach. Jednym z nich jest butelka filtrująca marki Dafi, która doskonale sprawdzi się podczas każdej podróży. Praktyczna i wygodna butelka z filtrem to proekologiczne rozwiązanie, pozwalające na cieszenie się świeżą wodą niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Dostępna w trzech pojemnościach butelka filtrująca Dafi zapewni dostęp do wody dla całej rodziny. Każdy ma swoją, co jest w pełni higieniczne oraz bezpieczne i może ją napełnić pod bieżącą wodą. Marka ma w swojej ofercie także butelkę termiczną, która utrzymuje zarówno niskie, jak i wysokie temperatury.

Wybierając produkty marki Dafi, masz pewność, że wspierasz polski biznes, a jednocześnie dbasz o zdrowie całej swojej rodziny. Smaczna woda wszędzie, gdzie jesteś? Odwiedź stronę Dafi i znajdź butelkę dostosowaną do twoich potrzeb! W naszej galerii zobaczysz dostępne pojemności i kolory butelek oraz sprawdzisz, kiedy przydadzą się najbardziej.

Artykuł powstał z udziałem marki Dafi. 

1/4
Butelka filtrująca Dafi
Copyright @materiały prasowe
1/4

Butelka Dafi o pojemności 0,3 l jest idealna na krótki spacer czy dla dziecka, które dzięki niej szybciej wyrobi sobie nawyk picia wody.

2/4
Dafi
Copyright @mat. prasowe
2/4

Butelka Dafi 0,5 l sprawdzi się świetnie w czasie uprawnia sportu czy pieszej wycieczki. Lekka i poręczna, nie będzie dodatkowym balastem.

3/4
Dafi
Copyright @mat. prasowe
3/4

Większa pojemność butelki Dafi (0,7 l) sprawia, że doskonale sprawdzi się podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. W takich sytuacjach  również należy pamiętać o uzupełnianiu wody w organizmie, zwłaszcza latem.

4/4
Butelka termiczna Dafi
Copyright @www.instagram.com/dafi_polska
4/4

Nowość, która wręcz prosi się, by przetestować ją latem! Butelka termiczna utrzymuje temperaturę ulubionych napojów, dzięki czemu możemy chłodzić się nawet w trakcie długiej, wakacyjnej wyprawy.

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.