Niezwykle zjawisko na niebie 2020
Fot. Adobe Stock
O tym się mówi

Niezwykłe zjawisko pojawi się na niebie dziś w nocy!

Może przysporzyć sporo problemów ze snem i koncentracją!

Aleksandra Frankowska 3 sierpnia 2020 19:31
Niezwykle zjawisko na niebie 2020
Fot. Adobe Stock

Już dziś w nowy na niebie pojawi się coś niesamowitego! Księżyc w pełni w znaku Wodnika to dla ludzkiego samopoczucie nic dobrego. Będzie można go zaobserwować już po zachodzie słońca, a da się we znaki, jako nieprzespane noce, a także liczne zmiany, które zajdą w ludzkim życiu. Czy jest się czego bać?

Kapryśny Wodnik nie pozwala w nocy spać

Kiedy dziś w nocy Słońce zajdzie już za horyzontem, na niebie pojawi się Księżyc w pełni, prezentujący swoje przepiękne oblicze. Nie będzie to jednak zwykła pełnia, a dokładnie tak, która przysparza sporo problemów z samopoczuciem i snem. Wiele osób twierdzi, że to zjawisko często przyczynia się również do podejmowania ważnych życiowych decyzji, także tych radykalnych, których moglibyśmy się kompletnie nie spodziewać.

Blue Moon
Fot. East News

Nadchodzą ważne życiowe zmiany 2020

Mówi się, że w sierpniu Księżyc jest Zbożowy – taką nazwę nosi jego faza, głównie dlatego, że rozpoczyna się okres żniw. Księżyc, który obecnie znajduje się w znaku Wodnika, będzie miał ogromny wpływ na zachowanie i samopoczucie ludzi. Mimo wielu negatywnych chwil, dzisiejszej nocy warto zwrócić uwagę na możliwość głębszego wejścia w wewnętrzne ja. Księżyc, który łączy się z teraz z Wodnikiem i Lwem, dodaje ludziom większej pewności siebie i motywacji do działania! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.