Dior Riviera 2023 plaża
Fot. materiały prasowe
Ze świata designu

Najnowsza kolekcja Dior Riviera 2023 już jest

Zobaczcie te cuda w kolorze zgaszonego różu

Marta Cieplak 5 czerwca 2023 13:30
Dior Riviera 2023 plaża
Fot. materiały prasowe

Na letnią kolekcję Riviera domu Mody Dior czekali wszyscy wielbiciele dobrego designu oraz stylowych akcesoriów. I nie zawiedli się! W tym roku projektanci zachwycili pięknymi odcieniemi różu i szarości oraz klasycznym wzorem, który pojawia się nie tylko na dodatkach do wnętrz, ale także na akcesoriach sportowych, m.in. macie do jogi, kulach do gry w boule i butelce na wodę.

Kolekcja Riviera Maison 2023

Kolekcja Riviera Dior Maison z kultowym motywem Toile de Jouy to swoiste rozszerzenie słonecznej garderoby zaprojektowanej na nowo przez Marię Grazię Chiuri.

Dior Riviera 2023
Fot. materiały prasowe

W kolekcji znalazły się typowo letnie akcesoria – mata do jogi, rakietki do tenisa stołowego, zestaw fińskich kręgli, kule do gry w boule, hantle i... deska surfingowa.

Dior Riviera 2023 akcesoria sportowe
Fot. materiały prasowe

Nie zabrakło także typowych akcesoriów do letniego domu: podkładek, talerzy obiadowych i deserowych, pudełka z trzema mini świecami i haftowanych poduszek. Motyw Toile do Jouy pojawił się także na leżakach i parasolu plażowym.

Dior Riviera 2023 do domu do wnętrz
Fot. materiały prasowe

To się nazywa wypoczynek w luksusowym stylu! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?