dieta Kardashian
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian urządziła córce urodzinową imprezę w cukierkowym klimacie!

W organizacji pomogła jej siostra Kourtney

Marta Baran 17 czerwca 2019 14:00
dieta Kardashian
Fot. East News

W ten weekend swoje szóste urodziny obchodziła córka Kim Kardashian – North West, z kolei już za kilka dni będzie świętowała Penelope Disick – córka Kourtney. Z tej okazji siostry Kardashian postanowiły zorganizować imprezę, której motywem przewodnim był Candy Land.

Impreza w wielkim stylu: urodziny córek Kim i Kourtney

Córka Kim Kardashian to prawdziwa mała ikona stylu, więc na urodzinowym party nie mogło zabraknąć również tematycznych kreacji. Podczas gdy Penelope wybrała tęczową sukienkę pokrytą lizakami i słodyczami, sukienka North zawierała mnóstwo nadruków cukierkowych, żelki i cukierki czekoladowe. Na solenizantki i ich gości czekało mnóstwo atrakcji, jak furgonetka z lodami, a także kolorowy tort ze słodką niespodzianką w środku, który wyglądał bardzo smakowicie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Siostry na bieżąco zdawały relację z wydarzenia na Instagramie, pokazując wszystkie niespodzianki, które czekały na dziewczynki. Koniecznie zobaczcie filmiki, na których widać niesamowity klimat, który tam panował. Dla miłośników cukierków i słodyczy takie przyjęcie było z pewnością nie lada gratką!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?