dieta Kardashian
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian urządziła córce urodzinową imprezę w cukierkowym klimacie!

W organizacji pomogła jej siostra Kourtney

Marta Baran 17 czerwca 2019 14:00
dieta Kardashian
Fot. East News

W ten weekend swoje szóste urodziny obchodziła córka Kim Kardashian – North West, z kolei już za kilka dni będzie świętowała Penelope Disick – córka Kourtney. Z tej okazji siostry Kardashian postanowiły zorganizować imprezę, której motywem przewodnim był Candy Land.

Impreza w wielkim stylu: urodziny córek Kim i Kourtney

Córka Kim Kardashian to prawdziwa mała ikona stylu, więc na urodzinowym party nie mogło zabraknąć również tematycznych kreacji. Podczas gdy Penelope wybrała tęczową sukienkę pokrytą lizakami i słodyczami, sukienka North zawierała mnóstwo nadruków cukierkowych, żelki i cukierki czekoladowe. Na solenizantki i ich gości czekało mnóstwo atrakcji, jak furgonetka z lodami, a także kolorowy tort ze słodką niespodzianką w środku, który wyglądał bardzo smakowicie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Siostry na bieżąco zdawały relację z wydarzenia na Instagramie, pokazując wszystkie niespodzianki, które czekały na dziewczynki. Koniecznie zobaczcie filmiki, na których widać niesamowity klimat, który tam panował. Dla miłośników cukierków i słodyczy takie przyjęcie było z pewnością nie lada gratką!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.