dieta Kardashian
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian urządziła córce urodzinową imprezę w cukierkowym klimacie!

W organizacji pomogła jej siostra Kourtney

Marta Baran 17 czerwca 2019 14:00
dieta Kardashian
Fot. East News

W ten weekend swoje szóste urodziny obchodziła córka Kim Kardashian – North West, z kolei już za kilka dni będzie świętowała Penelope Disick – córka Kourtney. Z tej okazji siostry Kardashian postanowiły zorganizować imprezę, której motywem przewodnim był Candy Land.

Impreza w wielkim stylu: urodziny córek Kim i Kourtney

Córka Kim Kardashian to prawdziwa mała ikona stylu, więc na urodzinowym party nie mogło zabraknąć również tematycznych kreacji. Podczas gdy Penelope wybrała tęczową sukienkę pokrytą lizakami i słodyczami, sukienka North zawierała mnóstwo nadruków cukierkowych, żelki i cukierki czekoladowe. Na solenizantki i ich gości czekało mnóstwo atrakcji, jak furgonetka z lodami, a także kolorowy tort ze słodką niespodzianką w środku, który wyglądał bardzo smakowicie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Siostry na bieżąco zdawały relację z wydarzenia na Instagramie, pokazując wszystkie niespodzianki, które czekały na dziewczynki. Koniecznie zobaczcie filmiki, na których widać niesamowity klimat, który tam panował. Dla miłośników cukierków i słodyczy takie przyjęcie było z pewnością nie lada gratką!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.