Kasia Tusk poakzala kuchnie po remoncie makelifeeasier.pl design
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
domy gwiazd

Kasia Tusk pokazała kuchnię po remoncie! Na jaki styl postawiła?

Jak teraz wyglądają wnętrza

Redakcja VIVA! 19 października 2022 15:30
Kasia Tusk poakzala kuchnie po remoncie makelifeeasier.pl design
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Od dłuższego czasu na blogu Makelifeeasier.pl, prowadzonym przez Kasię Tusk wierni czytelnicy mogli wyśledzić treści związane z trwającym w mieszkaniu influencerki remontem. Autorka lifestyle'owego bloga wspominała o pracach, które  toczyły się w jej sopockim mieszkaniu w urokliwej kamienicy. Łatwo domyślić się, że niewielkie mieszkanie powiększono, tak żeby czteroosobowa rodzina mogła się w nim bez problemu pomieścić. Choć Kasia nie pokazała jeszcze czytelnikom wszystkich wnętrz po zmianach, to na swoim profilu na Instagramie opublikowała kilka zdjęć i filmików z „nowej” kuchni. Trudno powiedzieć, czy znajduje się ona w tym samym miejscu, co poprzednio (kuchnia zajmowała przestrzeń uroczej przeszklonej werandy), ale na pewno utrzymana jest w podobnym klimacie.

ZOBACZ TEŻ: Oto 5 łatwych sposobów na zmianę wystroju mieszkania!

Nowa kuchnia w mieszkaniu Kasi Tusk - jak wyglądają wnętrza autorki bloga Makelifeeasier.pl

Kuchnia w domu Kasi Tusk jest już gotowa, ale przed influencerką jeszcze dużo pracy. Kasia zaczęła rozpakowywać kuchenne przybory i krótkie filmiki opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Pokazała też swoim obserwującym nowe wnętrze kuchni. Pięknie prezentuje się kuchenka w stylu retro i szary marmur na ścianie. Naszą uwagę zwrócił finezyjny sposób, w jaki jest on wycięty. Białe fronty szafek z płycinami prezentują się niezwykle elegancko i ponadczasowo.
 

CZYTAJ TEŻ: Jak wygląda łazienka w mieszkaniu Kasi Tusk?

Kasia Tusk poakzala kuchnie po remoncie makelifeeasier.pl styl
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?