Wnętrza mieszkania Jessici Mercedes
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Jessica Mercedes pochwaliła się wnętrzami nowego apartamentu!

Eklektyczny styl robi niesamowite wrażenie!

Aleksandra Frankowska 17 lutego 2021 16:27
Wnętrza mieszkania Jessici Mercedes
Fot. Instagram

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Już kilka lat temu pochwaliła się informacją, że kupiła dwupoziomowy apartament w Warszawie, jednak sporo czasu zajął jej remont mieszkania. W końcu udało jej się do niego wprowadzić i na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wnętrz eklektycznego apartmentu.

Remont warszawskiego mieszkania Jessici Mercedes

Blogerka miała sporo problemów z ekipą remontową, ale w końcu udało się doprowadzić mieszkanie do stanu, o którym marzyła. Przez cały okres remontu Jessica relacjonowała postępy na swoim Instagramie, co też pozwoliło fanom poznać jej zamysł i wyobrazić sobie, jak mieszkanie będzie wyglądało. Trzeba przyznać, że efekt finalny jest niesamowity. Widać, że mocno inspirowały ją podróże po całym świecie, między innymi takie miasta jak Tulum, Paryż i Nowy Jork.

Jessica Mercedes pokazała mieszkanie w Warszawie

Ponad 140-metrowy apartament robi ogromne wrażenie. Można znaleźć w nim mnóstwo mebli i dodatków z lat 70-tych, ulubionego okresu Jessici.

W salonie centralną część zajmuje oczywiście skórzana kanapa. W minimalistycznym wnętrzu prezentuje się wyjątkowo. Do tego masywny, drewniany stół dodają wnętrzu charyzmy. Jessica postawiła na plecione krzesła i surowe dodatki.

Łazienka blogerki nie mogła również przejść bez echa. Jest iście instagramowa – białe kafelki i czarne fugi robią wrażenie. Duże lustro ze złotymi akcentami dodają łazience elegancji i szyku.

Jak przystało na prawdziwą modową blogerkę, w mieszkaniu znajduje się również potężna garderoba. Jest tak długa, jakby szło się po wybiegu!

Jak Wam się podoba mieszkanie Jessici Mercedes? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?