Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Marcin Kempski
domy gwiazd

Fanki Jessiki Mercedes oszalały na punkcie tej rzeczy z Zary Home…

Kosztuje ponad 700 zł i wyprzedała się w mgnieniu oka!

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 18:15
Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Marcin Kempski

Nie, to nie kolejna torebka lub sukienka, którą w swojej szafie ma słynna influencerka. Jessika Mercedes pochwaliła się na Instagramie zakupem do nowego mieszkania. Gwiazda wybrała suszarkę do prania w stylu retro, wykonaną z drewna ze sklepu Zara Home. Suszarka kosztuje ponad 700 zł, ale to nie przeszkodziło fankom influencerki dosłownie wykupić produkt ze sklepu internetowego!

Suszarka do prania Jessiki Mercedes

W polskim sklepie jest już niedostępna, ale znaleźliśmy ją na brytyjskiej stronie Zara Home. Kosztuje tam 149,99 funtów. Jeśli więc znacie kogoś w Wielkiej Brytanii, a chcecie mieć tę retro suszarkę, możecie zamówić ją do znajomych…

Ewentualnie istnieje inne rozwiązanie - wpadła na nie sama Jessika! Gwiazda Instagrama znalazła bardzo podobną suszarkę do prania w sieci Jysk - tu kosztuje ona dokładnie 100 zł.

Suszarka do prania Jessiki Mercedes z Zara Home
Fot. Instagram: @jemerced

Akcesoria do prania w stylu retro

Suszarka do prania Jessiki Mercedes z Zara Home
Fot. Zara Home

Cała kolekcja akcesoriów do prania Zara Home zachwyca stonowaną kolorystyką, naturalnymi materiałami i retro klimatem. Niestety nie są to tanie rzeczy. Metalowy kosz na kółkach na brudne rzeczy kosztuje 319 zł, pojemnik na kapsułki do prania 59,90 zł, pleciony kosz na pranie 229 zł. w ofercie dostępna jest też mniejsza suszarka z drewna i suszarka na rzeczy dla dzieci, która zapewne uroczo będzie prezentowała się w pokoju maluszka.

Suszarka do prania Jessiki Mercedes z Zara Home
Fot. Zara Home

Suszarka do prania Jessiki Mercedes z Zara Home
Fot. Zara Home

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.