Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Marcin Kempski
domy gwiazd

Znana blogerka Jessica Mercedes pokazała mieszkanie!

Luksusowa łazienka, niewiarygodna garderoba i… kolejne problemy remontowe

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 10:00
Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Marcin Kempski

Jessica Mercedes nie ma szczęścia do urządzania swojego wymarzonego mieszkania. Jego projektowanie i wykończenie trwa już prawie dwa lata. W końcu jednak prace zbliżają się do końca, a Jess na swoim Instagramie ogłosiła, że do przeprowadzki zostało już tylko kilka dni. Do przeprowadzki podeszła rozważnie i postanowiła prace podzielić na etapy. Na początek oczywiście parę dni poświęciła na pakowanie i przebieranie rzeczy. Do nowego mieszkania chciała zabrać tylko to, co naprawdę jej się podoba i jest potrzebne. Dobry przeprowadzkowy humor niestety szybko się skończył. Powód? Jessica  zobaczyła, co ekipa remontowa nabroiła w jej nowym apartamencie!

Problemy z remontem Jessiki Mercedes

Pierwsza sprawa to zniszczona betonowa podłoga. „Problemów ciąg dalszy. Już weszłam do mieszkania, wczoraj nie mogłam wejść, bo impregnat się suszył. No i patrzcie, co mi zrobili. Panowie sobie wjechali papierem ściernym po moim betonie i mam wszędzie k…a ósemki. Super ósemeczki robimy, disco dance”, relacjonowała w Instastories.

Ale to nie wszystko! Wyspa kuchenna została nierówno zamontowana… „Teraz kolejny błąd, pomijając, że mieli posprzątać, a nie posprzątali. Zamontowali wyspę niesymetrycznie, nierównolegle do kuchni. Z…iście”, opowiadała dalej Jessica.

Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Instagram: @jemerced

Jessice nie było do śmiechu: „Wiem, że pewnie niektórzy pomyślą: „Boże, ale ona ma problemy” - ale znowu zapłaciłam za coś mega dużo kasy i znowu mi to ktoś zniszczył. Jeden dzień mnie nie było”,  zdradziła. Nie dziwimy się - remonty potrafią napsuć nerwów.

W końcu jednak Jessice udało się opanować sytuację. Z pomocą przyjaciół i mamy wzięła się za sprzątanie mieszkania i przenoszenie rzeczy. Teraz wreszcie może cieszyć się swoim nowym domem. Zobaczmy więc, jak wygląda!

Łazienka jak w nowojorskim hotelu

Jessica urządziła łazienkę w stylu jednego ze swoich ulubionych hoteli. Białe kafelki, złote dodatki w s tylu retro, czarne akcenty i marmurowy blat w łazience  - jak Wam podoba się takie zestawienie?

Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Instagram: @jemerced

Garderoba jak u Carrie Bradshaw

Najbardziej imponującym miejscem w mieszkaniu jest jednak garderoba Jessiki! Piękne białe szafki i gabloty przywodzą na myśl garderobę Carrie Bradshaw z filmu „Seks w wielkim mieście”! Jessica zrobiła remanent w swojej szafie, dlatego do nowego mieszkania zabrała tylko te akcesoria i ubrania, które naprawdę lubi. Zobaczcie, jak układała na półkach buty.

Nowe mieszkanie Jessiki Mercedes
Fot. Instagram: @jemerced

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.