Jessica Mercedes, Viva! 2015
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
domy gwiazd

Zaglądamy do nowej kuchni Jessiki Mercedes!

Zdziwicie się, w co gwiazda zainwestowała…

Redakcja VIVA! 6 marca 2020 16:24
Jessica Mercedes, Viva! 2015
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Jessica Mercedes niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania, którego remont pochłonął mnóstwo czasu i nerwów właścicielki. Jednak teraz Jessica wreszcie może odetchnąć - mieszka już w nowym domu i może dopracowywać szczegóły aranżacji jego wnętrz.

Gwiazda pokazała na swoim profilu na Instagramie kuchnię w nowym mieszkaniu. Jak ją urządziła? Postawiła na kafelki w stylu metro, szafki z białymi frezowanymi frontami i marmurowy blat. Na podłodze położony został beton. Całość prezentuje się stylowo - połączenie nowoczesności z klimatem retro sprawdza się doskonale.

Jak Jessica Mercedes urządziła kuchnię?

Jessika ma już spore doświadczenie w urządzaniu wnętrz - wynajmowała mieszkania w Warszawie i w nich też starała się stworzyć sobie stylowe i przytulne wnętrza. Jakie sprzęty kuchenne wybierała? „W pierwszym mieszkaniu w Warszawie 7 lat temu kupiłam żółty sprzęt i nie zepsuł się do dziś, czajnik poszedł do biura;-)”, zdradziła fanom na Instagramie.

Mieszkanie Jessiki Mercedes - kuchnia
Fot. Instagram: @jemerced

„W drugim, w którym mieszkałam 5 lat postawiłam na różowy sprzęt, który mi się już strasznie nie podoba :) Na szczęście w biurze psuje się już czajnik, nie ma miksera, wiec będę miała okazję kupić biały lub czarny sprzęt @kitchenaid_polska albo @smeg_polska. Sokowirówkę mam z @kuvings_polska i jest biała i działa perfekcyjnie! Piekarnik i lodówkę mam z @electrolux_pl. To nie jest sponsorowane, zawsze wszystko Wam taguję :p”. Widać, że Jessika wybiera marki cenione nie tylko za jakość, ale tez za design!

Mieszkanie Jessiki Mercedes - kuchnia
Fot. Instagram: @jemerced

Jessica ma oko do ciekawych elementów, które potrafią odmienić wnętrze. Wyszukiwanie designerskich perełek to chyba jej specjalność! I bardzo dobrze, bo właśnie dzięki takim rzeczom każde mieszkanie zyskuje charakter. „Ręcznie robione misy z Kolumbii, kupiłam je w @nap_backtocraft”, zdradziła w relacji na Instagramie.

Mieszkanie Jessiki Mercedes - kuchnia
Fot. Instagram: @jemerced

Kilka rzeczy w kuchni i mieszkaniu Jessiki pochodzi ze sklepu Westwing. Influencerka wybrała m.in. modny welurowy puf i masywny drewniany stół. Jak podoba Wam się kuchnia Jessiki?

Mieszkanie Jessiki Mercedes - kuchnia
Fot. Instagram: @jemerced

Mieszkanie Jessiki Mercedes - kuchnia
Fot. Instagram: @jemerced

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.