test redakcji

Jazda w stylu eko: nowe Audi Q4 e-tron!

Jak na drodze sprawuje się nowy elektryczny model słynnej niemieckiej marki?

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2021 13:59

Audi Q4 e-tron to najnowszy pojazd spod znaku czterech pierścieni. Wszechstronny i uniwersalny model, pełny rozwiązań niezbędnych w codziennym użytkowaniu, przenosi progresywny design pojazdów koncepcyjnych do świata produkcji seryjnej. Audi Q4 e-tron to pierwszy produkowany seryjnie, w pełni elektryczny kompaktowy SUV rodem z Ingolstadt. Robi wrażenie przestronnym wnętrzem i pionierskimi rozwiązaniami w zakresie obsługi, wyświetlaczy i systemów wsparcia kierowcy. Wyświetlacz danych na szybie head-up display wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną, łączy świat rzeczywisty z wirtualnym.

Jak auto prezentuje się na drodze? Szefowa działu reklamy magazynu VIVA!, Małgorzata Golba miała okazję to sprawdzić! Zobacz wideo!

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 4
Fot. materiały prasowe Audi

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 5
Fot. materiały prasowe Audi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.