test redakcji

Jazda w stylu eko: nowe Audi Q4 e-tron!

Jak na drodze sprawuje się nowy elektryczny model słynnej niemieckiej marki?

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2021 13:59

Audi Q4 e-tron to najnowszy pojazd spod znaku czterech pierścieni. Wszechstronny i uniwersalny model, pełny rozwiązań niezbędnych w codziennym użytkowaniu, przenosi progresywny design pojazdów koncepcyjnych do świata produkcji seryjnej. Audi Q4 e-tron to pierwszy produkowany seryjnie, w pełni elektryczny kompaktowy SUV rodem z Ingolstadt. Robi wrażenie przestronnym wnętrzem i pionierskimi rozwiązaniami w zakresie obsługi, wyświetlaczy i systemów wsparcia kierowcy. Wyświetlacz danych na szybie head-up display wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną, łączy świat rzeczywisty z wirtualnym.

Jak auto prezentuje się na drodze? Szefowa działu reklamy magazynu VIVA!, Małgorzata Golba miała okazję to sprawdzić! Zobacz wideo!

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 4
Fot. materiały prasowe Audi

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 5
Fot. materiały prasowe Audi

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.