test redakcji

Jazda w stylu eko: nowe Audi Q4 e-tron!

Jak na drodze sprawuje się nowy elektryczny model słynnej niemieckiej marki?

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2021 13:59

Audi Q4 e-tron to najnowszy pojazd spod znaku czterech pierścieni. Wszechstronny i uniwersalny model, pełny rozwiązań niezbędnych w codziennym użytkowaniu, przenosi progresywny design pojazdów koncepcyjnych do świata produkcji seryjnej. Audi Q4 e-tron to pierwszy produkowany seryjnie, w pełni elektryczny kompaktowy SUV rodem z Ingolstadt. Robi wrażenie przestronnym wnętrzem i pionierskimi rozwiązaniami w zakresie obsługi, wyświetlaczy i systemów wsparcia kierowcy. Wyświetlacz danych na szybie head-up display wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną, łączy świat rzeczywisty z wirtualnym.

Jak auto prezentuje się na drodze? Szefowa działu reklamy magazynu VIVA!, Małgorzata Golba miała okazję to sprawdzić! Zobacz wideo!

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 4
Fot. materiały prasowe Audi

Audi Q4 e-tron na Viva.pl 5
Fot. materiały prasowe Audi

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.