motoryzacja

Test redakcji - oto nowe Audi Q5 Sportback!

SUV w zupełnie nowej odsłonie…

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 13:37

Nowe Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu nawiązująca do coupé to wyraz sportowych aspiracji, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży. Jak sprawdza się na drodze? Szefowa działu reklamy „VIVY!” Małgorzata Golba miała przyjemność przetestować auto. Zobacz wideo!

Nowe Audi Q5 Sportback

Dzięki ponadprzeciętnej wydajności silnika elektrycznego oraz siedmiostopniowej skrzyni S tronic i napędowi quattro Nowe Audi Q5 Sportback przyśpiesza do pierwszej setki w zaledwie 5,3 sek przy łącznej mocy 367 KM i aż 500 Nm momentu obrotowego. Do tego należy dodać wspaniałą stylistykę nadwozia i niezwykle komfortowe wnętrze - te wszystkie cechy sprawiają, że podróż nowym Audi Q5 Sportback jest naprawdę wyjątkowa.

Audi 4
Fot. mat. prasowe Audi

Audi 5
Fot. mat. prasowe Audi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.