motoryzacja

Test redakcji - oto nowe Audi Q5 Sportback!

SUV w zupełnie nowej odsłonie…

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 13:37

Nowe Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu nawiązująca do coupé to wyraz sportowych aspiracji, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży. Jak sprawdza się na drodze? Szefowa działu reklamy „VIVY!” Małgorzata Golba miała przyjemność przetestować auto. Zobacz wideo!

Nowe Audi Q5 Sportback

Dzięki ponadprzeciętnej wydajności silnika elektrycznego oraz siedmiostopniowej skrzyni S tronic i napędowi quattro Nowe Audi Q5 Sportback przyśpiesza do pierwszej setki w zaledwie 5,3 sek przy łącznej mocy 367 KM i aż 500 Nm momentu obrotowego. Do tego należy dodać wspaniałą stylistykę nadwozia i niezwykle komfortowe wnętrze - te wszystkie cechy sprawiają, że podróż nowym Audi Q5 Sportback jest naprawdę wyjątkowa.

Audi 4
Fot. mat. prasowe Audi

Audi 5
Fot. mat. prasowe Audi

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.