motoryzacja

Test redakcji - oto nowe Audi Q5 Sportback!

SUV w zupełnie nowej odsłonie…

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 13:37

Nowe Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu nawiązująca do coupé to wyraz sportowych aspiracji, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży. Jak sprawdza się na drodze? Szefowa działu reklamy „VIVY!” Małgorzata Golba miała przyjemność przetestować auto. Zobacz wideo!

Nowe Audi Q5 Sportback

Dzięki ponadprzeciętnej wydajności silnika elektrycznego oraz siedmiostopniowej skrzyni S tronic i napędowi quattro Nowe Audi Q5 Sportback przyśpiesza do pierwszej setki w zaledwie 5,3 sek przy łącznej mocy 367 KM i aż 500 Nm momentu obrotowego. Do tego należy dodać wspaniałą stylistykę nadwozia i niezwykle komfortowe wnętrze - te wszystkie cechy sprawiają, że podróż nowym Audi Q5 Sportback jest naprawdę wyjątkowa.

Audi 4
Fot. mat. prasowe Audi

Audi 5
Fot. mat. prasowe Audi

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.