motoryzacja

Test redakcji - oto nowe Audi Q5 Sportback!

SUV w zupełnie nowej odsłonie…

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 13:37

Nowe Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu nawiązująca do coupé to wyraz sportowych aspiracji, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży. Jak sprawdza się na drodze? Szefowa działu reklamy „VIVY!” Małgorzata Golba miała przyjemność przetestować auto. Zobacz wideo!

Nowe Audi Q5 Sportback

Dzięki ponadprzeciętnej wydajności silnika elektrycznego oraz siedmiostopniowej skrzyni S tronic i napędowi quattro Nowe Audi Q5 Sportback przyśpiesza do pierwszej setki w zaledwie 5,3 sek przy łącznej mocy 367 KM i aż 500 Nm momentu obrotowego. Do tego należy dodać wspaniałą stylistykę nadwozia i niezwykle komfortowe wnętrze - te wszystkie cechy sprawiają, że podróż nowym Audi Q5 Sportback jest naprawdę wyjątkowa.

Audi 4
Fot. mat. prasowe Audi

Audi 5
Fot. mat. prasowe Audi

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.