Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
styl życia

Marzysz o treningu z Anną Lewandowską? Teraz to możliwe!

Ile trzeba zapłacić za taką przyjemność?

Marta Roszewska 10 kwietnia 2018 11:00
Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Programy treningowe Anny Lewandowskiej zdobyły popularność w całym kraju. Nic dziwnego, pośród jej propozycji każdy może wybrać coś dla siebie - od początkujących miłośników sportu, po kobiety w ciąży. Fit mama postanowiła pójść o krok dalej i otworzyć własne centrum sportu i dietetyki. Warszawskie Healthy Center by Ann to miejsce, w którym rzesza trenerów personalnych oraz specjalistów od dietetyki pomoże Wam rozpocząć (lub kontynuować) podróż ku lepszej sylwetce, zdrowiu fizycznemu oraz psychicznemu. Sprawdziliśmy, co to dokładnie oznacza!

Healthy Center by Ann - oferta

W Healthy Center by Ann znajdziecie kompleksową pomoc z obszaru sportu, dietetyki, a także zajęcia umysłowe (gdyż, jak twierdzi Anna Lewandowska, mózg jest mięśniem, który także wymaga trenowania). Możecie skorzystać m.in. z konsultacji z dietetykami, którzy ułożą Wam indywidualny plan żywieniowy oraz przygotują schemat suplementacji. Tak przygotowani, możemy przystąpić do treningu pod okiem trenera personalnego (oczywiście wszystko pod wodzą Anny Lewandowskiej). To nie wszystko! Dla spragnionych rozwoju osobistego, Anna przygotowała także treningi mentalne, podczas których będziecie mogli nauczyć się, jak przezwyciężać własne słabości oraz rozwijać swój potencjał. Oprócz tego, można przeprowadzić tu  badania wydolnościowe, a także skorzystać z usług fizjoterapeutów. Oczywiście wszystko jest odpowiednio wycenione.

Healthy Center by Ann - ceny

Szeroka oferta w Healthy Center by Ann kusi niejednego. Czy jednak każdy będzie mógł sobie pozwolić na kompleksową opiekę pod okiem specjalistów Anny? Przyjrzyjmy się cennikowi. Za pierwsze zajęcia (90 minut) pod okiem trenera personalnego musimy zapłacić 300 zł. Dla porównania, przeciętna cena w takich klubach jak Calypso czy Fabryka Formy, wynosi około 80 zł za trening. Decydując się na pakiet dziesięciu treningów (60 minut), musimy przygotować się na wydatek w wysokości 2000 zł. Dla fanów jogi mamy podobną wiadomość. Pierwsze zajęcia kosztują 300 zł, kolejne już zaś jedynie 200 zł. Ci, którzy w ciemno chcą ćwiczyć z armią Lewandowskiej, mogą od razu kupić pakiet 10 treningów za jedyne 1800 zł. Podobne ceny tyczą się również treningów mentalnych. Krótka mówiąc, w Healthy Center by Ann, wraz z naszą sylwetką, wyszczupleje także nasz portfel. Czymże jednak są pieniądze, gdy w grę wchodzi nasze zdrowie? 

Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska, VIVA! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.