Gwiazdy dekoruja domy na swieta
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Gwiazdy ozdabiają swoje domy na nadchodzące Święta 2020!

Wśród nich Lewandowscy, Rosati i Zielińska! Kto jeszcze?

Aleksandra Frankowska 28 listopada 2020 18:27
Gwiazdy dekoruja domy na swieta
Fot. Instagram

Boże Narodzenie 2020 zbliża się wielkimi krokami, a gwiazdy już teraz poczuły klimat Świąt 2020. Na ich Instagramach możemy obserwować pierwsze świąteczne dekoracje, którymi ozdabiają swoje mieszkania i domy. Trzeba przyznać, że lampki, girlandy, kolorowe poduszki, klimatyczne świeczki i małe mikołajki sprawiają, że można poczuć się już jak w grudniu. Zobaczcie, jak wyglądają ich przygotowania

Ogromna choinka Anny Lewandowskiej

U Lewandowskich choinka pojawiła się już w połowie listopada, a wszystko to za sprawą małej Klary, która nie mogła doczekać się już świątecznego drzewka w domu. Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziców, dlatego nie mogli jej przecież odmówić. Piękna, okazała choinka pojawiła się w domu Lewandowskich oraz na Instagramie Anny, która pochwaliła się pierwszymi przygotowaniami do rodzinnych Świat 2020.

Amerykańskie Święta 2020 u Weroniki Rosati

Nie inaczej było w amerykańskim domu Weroniki Rosati, gdzie również mała Ela zapragnęła już Świąt 2020. Jej sławna mama wyciągnęła więc świąteczne dekoracje, które ozdobiły ich piękny dom w Los Angeles. Girlandy, bombki i mikołaje, możemy zobaczyć na Instagramie Weroniki Rosati.

Kasia Zielińska w rogach renifera

Przepięknymi zdjęciami z przygotowań do Świąt Kasia Zielińska pochwaliła się rok temu. Wówczas nie zabrakło poduszek i świątecznych elementów. W tym roku na jej Instagramie możemy zobaczyć przezabawny filmik z pluszowymi rogami renifera, które aktorka założyła na głowę. Widać, że w jej domu klimat Świąt 2020 jest już obecny!

Minimalistyczne dekoracje na Święta 2020 u Kasi Tusk

Nie od dziś wiadomo, że córka Donalda Tuska, blogerka modowa Kasia Tusk uwielbia Boże Narodzenie. Zbliżające się Święta 2020 postanowiła nieco przyspieszyć, a w jej domu pojawiły się już gałązki z drzewa iglastego i klimatyczne lampki. Nie możemy doczekać się kolejnych dekoracji, które w minimalistycznym stylu Kasi zawsze wyglądają niesamowicie stylowo i pięknie!

Małgorzata Rozenek-Majdan na świątecznych zakupach

Chociaż nie wiemy jeszcze, jak udekorowany został dom Majdanów, to Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością już czuje świąteczny klimat. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widać, że wybrała się na poszukiwania świątecznych ozdób. Nie mogła więc odmówić sobie świątecznego zdjęcia w saniach Świętego Mikołaja. Jej stylizacja jest również bardzo świąteczna – biały sweter i dresy. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.