Weronika Rosatti udekorowala dom na swieta
Fot. Instagram
O tym się mówi!

W domu Weroniki Rosati pojawiły się pierwsze dekoracje na Święta 2020!

Świąteczną atmosferę czuć już coraz bardziej!

Aleksandra Frankowska 22 listopada 2020 18:27
Weronika Rosatti udekorowala dom na swieta
Fot. Instagram

Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich aktorek, które robią karierę w USA. Gwiazda przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie mieszka z córką Elizabeth. Rosati na bieżąco relacjonuje swoje amerykańskie życie na Instagramie, publikując przede wszystkim zabawne i pełne dystansu filmy castingowe, które nagrywa w domu. Tym razem gwiazda pochwaliła się na zdjęciach dekoracjami bożonarodzeniowymi, które pojawiły się w jej domu.

Weronika Rosati udekorowała dom na Święta 2020

W swoim domu w Los Angeles, Weronika Rosati poczuła już nadchodzące Święta 2020. Aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia ukazujące jej wnętrza z ozdobami bożonarodzeniowymi, a we wpisie wyjaśniła, skąd tak szybka decyzja. Okazuje się, że sprawczynią całego zamieszania jest mała Ela, która już nie mogła doczekać się ukochanej gwiazdki. To ona poprosiła mamę, aby świąteczna atmosfera przyszła do ich domu nieco szybciej. Trudno się dziwić, że Weronika nie mogła jej odmówić. Dziewczynka jest urocza!

Weronika Rosati pokazala swiateczne dekoracje w domu
Fot. Instagram

Kochani. Może nie do końca widać co tu sie dzieje ale uwierzcie w to badź nie – to jest konferencja po oficjalnym pokazie filmu ” śniegu już nigdy nie będzie” Na festiwalu @camerimage.festival, tzw ” the new normal” czyli wszystko co się zmieniło w naszym życiu w czasie pandemi .Łączyliśmy sie więc tylko wirtualnie niestety po pokazie filmu w konkursie głównym. Jestem bardzo szczęśliwa że nasz film odnosi takie sukcesy i jest mi bardzo przykro że nie możemy uczestniczyć w tych festiwalach osobiście ( poza Wenecja). Niech ten okropny czas izolacji od nas nawzajem już minie byśmy znów mogli się spotykać w salach kinowych, na spotkaniach po filmie, byśmy mogli beztrosko podróżowacć na festiwale, poznawać nowych ludzi, zwiedzać nowe miejsca, i byśmy przede wszystkim mogli normalnie znów pracować. A tak w ogóle to U mnie w domu Elizabeth zarzadziła już świąteczne dekoracje . Niech będzie bo cóż innego robić jak nie czekać na świateczny czas.

Kariera Weroniki Rosati za oceanem

W Hollywood Weronika Rosati odnajduje się doskonale. Dzięki wyjątkowej urodzie i niewątpliwym talencie aktorskim, gwiazda świetnie radzi sobie za oceanem. Dodatkowo tegoroczny Festiwal Filmowy w Wenecji przyniósł jej dodatkową rozpoznawalność. Jej stylizacje komentował cały świat, można więc było spodziewać się, że jej telefon zaraz po zakończeniu wydarzenia się rozdzwoni.

Weronika Rosati pokazala swiateczne dekoracje w domu
Fot. Instagram

Weronika Rosati pokazala swiateczne dekoracje w domu
Fot. Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.