miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Nie przepadasz na hucznymi imprezami i nie wiesz jak spędzić Sylwestra?

Sprawdź nasze propozycje na nietypową noc sylwestrową

Gabriela Łaskowska 31 grudnia 2018 11:03
miejski sylwester w Polsce
Fot. STOCK ADOBE

Większości noc sylwestrowa kojarzy się z huczną zabawą, głośną muzyką i pysznymi drinkami. Czy jest to jednak jedyny sposób na spędzenie tej wyjątkowej nocy? Czy osoby, które nie przepadają za głośnymi imprezami, są skazani na powitanie Nowego Roku sprzed telewizora? Mieszkając w większym mieście, mamy dużo innych, mniej popularnych, opcji. Co powiecie na spędzenie tej nocy w towarzystwie wybitnych aktorów? A może wolicie oddać się zimowemu szaleństwu na miejskim lodowisku?

Sprawdź nasze propozycje i spędź niezapomnianego Sylwestra w nietypowy sposób!

Teatr Capitol

W sylwestra mamy do wyboru dwa spektakle. O godzinie 18:00 na scenie będzie można zobaczyć „Cud”, a o 21:30 „Kiedy kota nie ma…”. W trakcie trwania spektaklów przewidziana jest dłuższa przerwa, podczas której goście zostaną poczęstowani przekąskami i winem.

Teatr Kwadrat

Tu noc sylwestrowa rozpoczyna się o godzinie 20:15, spektaklem „Szalone nożyczki”. O 21:00 możecie wybrać się również na „Tydzień, nie dłużej…”. Wieczór zakończy się wspólną lampką szampana i składaniem sobie życzeń. 

Teatr Kamienica

W noc sylwestrową będzie można zobaczyć tu aż 3 spektakle - „Tresowany mężczyzna”, „Wszystko o mężczyznach” oraz „Sylwestrowy Wieczór Kabaretowy Emiliana Kamińskiego”. Goście zaproszeni zostaną również na lampkę wina i przekąski, a o późniejszej godzinie odbędzie się tam wykwintna kolacja, przygotowana przez najlepszych kucharzy z restauracji Nasza Warszawa.

Kino Atlantic

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji w tę wyjątkową noc! Już o godzinie 20:30 będzie można obejrzeć pierwszy film, „Faworyt”. Od 22:30 do 1:00 przewidziana jest zabawa taneczna, losowanie nagród oraz przywitanie Nowego Roku z kieliszkiem szampanem i pysznymi przekąskami. Cena za bilet normalny wynosi 220 zł., a ulgowy 200zł.

Multikino

W tym roku Multikino zaprasza na wyjątkową noc z najlepszymi produkcjami! W programie przewidziane jest premiery, a także pokazy przedpremierowe. Goście mają dwa zestawy do wyboru. Pierwszy obejmuje takie filmy, jak „Teraz albo nigdy”, „Green Book” oraz „Pech to nie grzech”, a drugi „Green Book”, „Mój piękny syn” i „Oni”. Cena za nie wynosi od 99 do 129 zł, w zależności do którego kina się wybierzemy. W cenie biletu każdy otrzyma również kupony na wybrane produktu z baru. 

Lodowisko pod Ratuszem na Woli

Wolisz aktywniej spędzić tę noc? Polecamy sylwestra na warszawskim lodowisku przy al. Solidarności 90! Tu zabawa trwać będzie od 21:30 do 1:00. Organizatorzy przewidzieli również możliwość bezpłatnego wypożyczenia łyżew. To świetny pomysł na wyjątkowego sylwestra!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?