Walentynki
Fot. Adobe Stock
STYL ŻYCIA

Walentynki już niedługo! Gdzie zabrać swoją drugą połówkę w ten wyjątkowy wieczór?

Sprawdź nasze propozycje!

Gabriela Łaskowska 2 lutego 2019 16:32
Walentynki
Fot. Adobe Stock

Walentynki coraz bliżej, a Ty nadal nie wiesz gdzie zabrać swoją drugą połówkę? Przychodzimy z pomocą! Specjalnie dla Was znaleźliśmy miejsca idealne na tę okazję. Romantyczna kolacja przy świecach jest zbyt banalna? Zaskocz swoją ukochaną osobę czymś naprawdę wyjątkowym! Gwarantujemy, że będzie zachwycona.

Nie masz pomysłu na ten szczególny wieczór? Sprawdź nasze propozycje na walentynki w mieście!

Klub Komediowy

W tym roku Klub Komediowy w ten szczególny dzień zaprasza na WALENTYNKOWĄ TANIĄ REWIĘ PT.: „PRZELEW WYJDZIE W PIĄTEK”. Spektakl inspirowany będzie codziennymi... kłamstwami i kłamstewkami. Na scenie wystąpią najlepsi klubowi aktorzy i aktorki. Jeśli macie ochotę na kulturalny wieczór z dużą dawką śmiechu - koniecznie się wybierzcie!

Bilety: 35/25 zł.

Królewski Ogród Świateł w Wilanowie

Ciężko znaleźć w Warszawie romantyczniejsze miejsce. Spacer z ukochaną osobą na świeżym powietrzu, pośród kolorowych lampek, jest idealnym pomysłem na spędzenie Walentynek. 

Bilety: 14 lutego obowiązują ceny biletów świątecznych, tj. 20 zł. bilet zwykły, 10 zł. bilet ulgowy

Teatr Capitol

Wieczór walentynkowy w Teatrze Capitol szykuje się naprawdę wyjątkowo. W programie przewidziane są  spektakle pełne miłości i namiętności: "Kiedy kota nie ma", a także Dancing z Love Songs. Goście będą mogli również skosztować przepysznych przekąsek, napić się wina.. z płatkami róż! Zapowiada się naprawdę romantyczny wieczór.

Kino Luna

W Kinie Luna również zapowiada się wyjątkowy wieczór, ze szczególną osobą. Na scenie kina goście będą mieli okazję obejrzeć Stand Up Tomasza Jachimka. Występ pełny dobrego humoru z pewnością sprawi, że ten wieczór będzie bardzo udany. 

Bilety: 40 zł.

Teatr Kamienica

Teatr to zawsze dobry pomysł! Szczególnie w Walentynki. I wtedy, gdy grana jest świetna komedia. SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw, to przezabawny spektakl oparty na świetnych dialogach, nieporozumieniach i niespodziankach... niekoniecznie tych przyjemnych. 

Bilety: 110 zł.

Walentynki są raz w roku! Zróbcie coś, co sprawi, że ten wieczór zapamiętacie na długo!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?