Dorota Szelągowska, Dariusz Wardziak, Jesienna ramówka TVN, 2018
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Człowiek wielu talentów. Dariusz Wardziak z programów Doroty Szelągowskiej cieszy się wielką sympatią widzów

A jak wygląda jego życie prywatne?

Olga Figaszewska 2 grudnia 2023 08:01
Dorota Szelągowska, Dariusz Wardziak, Jesienna ramówka TVN, 2018
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Popularność i sympatię widzów przyniosły mu programy Doroty Szelągowskiej. Dariusz Wardziak jest projektantem i stolarzem. Swoimi umiejętnościami dzieli się z obserwatorami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prywatnie to szczęśliwy mąż. Niedawno wspólnie z ukochaną żoną świętował 15. rocznicę ślubu. Co wiemy o Dariuszu Wardziaku? 

Darek Wardziak z Totalnych remontów Szelągowskiej to ulubieniec widzów

Człowiek wielu pasji i talentów. Dariusz Wardziak szerokiej publiczności dał się poznać jako stolarz z programów Doroty Szelągowskiej. Spod jego rąk wyszły piękne, niepowtarzalne meble, które zdobią mieszkania bohaterów popularnego formatu. Dariusz Wardziak od razu podbił serca widzów programów Dorota was urządzi, Metamorfozy Doroty Szelągowskiej czy Totalne remonty Szelągowskiej. Prowadzi też własny program Darek solo, gdzie realizuje wnętrzarskie plany i marzenia bohaterów. „Nic tak nie cieszy Darka jak dzielenie się swoją pasją oraz inspirowanie tysięcy widzów. Przekonuje, że nie ma wyzwań, którym nie można sprostać, a meble szyte na miarę i wykonane własnoręcznie dają największą satysfakcję”, możemy przeczytać na jego stronie.  

 W mediach społecznościowych edukuje, prowadzi kącik porad, dzieli się z fanami swoimi umiejętnościami. Teraz zrobienie ramki z półką czy załatanie otworu w drewnie nie będzie już nikomu straszne. Projektant prowadzi też swój kanał na YouTube. Życie prywatne trzyma z dala od blasku fleszy. Bywa, że decyduje się uchylić rąbka tajemnicy.

Czytaj też: Wybrał własną drogę i spełnia marzenia. Dorotę Szelągowską łączy z synem wyjątkowa więź

Dariusz Wardziak – relacja z żoną. Z ukochaną Katarzyną świętował niedawno 15. rocznicę ślubu

Dariusz Wardziak od 15 lat jest szczęśliwym mężem. Niedawno wspólnie z żoną Katarzyną świętowali rocznicę ślubu. Choć projektant rzadko zamieszcza w sieci zdjęcia bliskich, zrobił wyjątek i zamieścił czuły wpis, w którym zwrócił się do żony. Z każdym rokiem ich miłość jest silniejsza, a projektant nie widzi poza ukochaną świata.

„Moi kochani czasami serce zabije szybciej, oddech stanie się płytszy, oczy zaiskrzą blaskiem, a w wyniku tych problemów oddechowo-kardiologicznych zmienia się nasz świat. Mój świat stworzony i pielęgnowany trwa już 15 lat, a taka rocznica ślubu. I jak każdy facet umieszczam tę informację na swoim koncie, by móc sprawdzić datę w następnym roku. A tak serio ŻONO DZIĘKUJE”, pisał w czerwcu 2023 roku.

W innym wpisie składał ukochanej urodzinowe życzenia. Po raz kolejny wyznał żonie miłość. „Praca pracą, ale są rzeczy ważniejsze. Kraków właśnie świętuje urodziny kobiety, która potrafi mnie okiełznać i sprawia, że jestem lepszy. Sto lat żono moja”, wyznał w jednym z postów. Zakochani kochają wspólne podróże, spędzają ze sobą każdą chwilę i tworzą piękne wspomnienia. 

My życzymy kolejnych, cudownych lat. Wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Sprawdź też: Dopiero przy nim Ewa Drzyzga odnalazła szczęście. Niedawno musieli ukrócić złośliwe plotki

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.